#2015-12-16 05:20:45 

Bartolini

Użytkownik

Witajcie wszyscy. Piszę do Was w sprawie, która mnie i moją partnerkę nurtuje już dłuższy czas. Otóż, wstyd przyznać, moja sprawność pozwala nam na cieszenie się sobą w łóżku nie dłużej niż przez 10 minut. Bardzo kocham swoją narzeczoną i po prostu chcę, byśmy się sobą cieszyli jak najdłużej w tych chwilach, ale nie wiem, czy podniecenie jest tak duże, czy co, ale niestety bardzo szybko osiągam wytrysk. Czy znacie jakieś sposoby przedłużenia stosunku i podzielilibyście się informacjami o nich?
#2015-12-16 07:01:15 

Rycząca

Użytkownik

Wiesz, kobieta i w ogóle życie z nią, to nie tylko seks :) ja myślę, że okazywanie jej czułości na co dzień jest dużo ważniejsze, niż samo łóżko.
#2015-12-16 08:04:12 

Bartolini

Użytkownik

Dbam o to, zawsze staram się jej okazywać, że jest dla mnie najlepsza, ale po prostu widzę, że być może ten problem przenosi się też na życie codzienne, choć mi o tym nie powie.
#2015-12-16 09:13:24 

Likwidator

Użytkownik

A próbowałeś jakichś leków, albo maści? Obecnie jest naprawdę dużo sposobów, żeby radzić sobie z tą nieprzyjemną dla każdego z nas przypadłością. Ja osobiście stosowałem specjalistyczne kremy, które pomagały i rzeczywiście mogłem cieszyć się seksem przez 2-3 razy dłuższy czas. Połączyłem to ze specjalnymi ćwiczeniami, więc teraz nawet już nie muszę niczego używać. Najlepiej, jakbyś zajrzał wpierw do lekarza, on by ci poradził, co i jak.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015