#2016-02-25 02:00:23 

Likwidator

Użytkownik

Prowadzę pensjonat i muszę przed sezonem wymienić moskitiery. Stare się już podziurawiły poszarpały, nie tylko źle to wygląda ale nie chroni już przed komarami. Co w związku a tym polecacie? Już trochę tych siatek pozakładełem w swoim życiu wiec szukam czegos grubszego, dobrej jakości i niedrogiego. Proszę o poważne odpowiedzi.
#2016-02-25 04:44:01 

tłumaczka

Użytkownik

Siemka. Doskonale Cie rozumiem bo moskitiery na okna to podstawa szczególnie latem w motelu czy pensjonacie. Człowiek jedzie gdzies odpoczac a sie okazuje ze cala noc ugania sie za komarami. U siebie w domu mam siatki na kazdym oknie wiec tym bardziej oczekuje tego od kogos kto podejmuje gosci i bierze za to pieniadze.
#2016-02-25 07:42:50 

Słoneczna

Użytkownik

No dokładnie. Kiedys pojechalam na mazury do motelu nad jeziorem i to byl najgorszy wyjazd w moim zyciu, wlasnie przez komary. Tak sukcesywnie niszczylu nam kazda noc ze nie marzylam o niczym tylko o powrocie do domu. Komary i muchy byly wszedzie a wlascicielka jeszcze sugerowala ze balowalismy w nocy skoro tacy niewyspani. Szczyt kpiny.
#2016-02-25 10:22:33 

Trzygłów

Użytkownik

Moja zona znalazla niedrogi sklep z moskitierami i miło się zaskoczyłem kiedy okazalo sie ze siatki sa grube i sztywne, a jednoczesnie ladnie przez nie widac. Poza tym ceny bardzo konkurencyjne i szybka wysylka, na czym bardzo mi wtedy zalezalo. Sprawdź sam: tasmuj.pl/. Wiem co pisze bo jak tylko zauwazylem ze aerozole i chemia nie pomaga to zaczalem kupowac siatki, na początku w marketach i chociaż mocniejszy wiatr je wyrywal i robil dziury to juz jakis drobny efekt byl. Teraz mam juz chyba 3 sezony z tego sklepu o ktorym wspomnialem i nie mogę narzekać. Pozdrawiam.
#2016-02-25 12:36:20 

Piramidka

Użytkownik

Hej. Też brałam siatki na tasmuj.pl bo potrzebowalam solidnej ramy na drzwi balkonowe, a u znajomych widzialam ze sie nie odkształca i solidnie trzyma sie na swoim miejscu. Jakbym miała jeszcze raz wybierać to bez wahania zamówiłabym kolejny raz w tym sklepie.
#2016-02-25 13:15:32 

Likwidator

Użytkownik

Dziękuję za polecenie. Przejrzałem stronę sklepu i produkty, nie ma co się zastanawiać bo w takiej cenie nie kupię w sieciówce siatek nawet na połowę okien. Szkoda ze z wieloma innymi rzeczami nie pytalem na forum bo tez pewnie bym sporo zaoszczedzil.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015