#2016-03-11 02:34:53 

Zoltan2

Użytkownik

Witam. Chcę sobie zafundować całkiem nowy komputer. Szukam, szukam, a wszędzie same laptopy, a ja to bym chciał komputer z monitorem. Wiem, że takie nowoczesne też są, bardzo fajne, widziałem już u kogoś, ale nie wiem, gdzie to kupić, gdzieś patrzeć. Już pomysłów nie mam, a po sklepach już mi głupio chodzić i ciągle pytać, bo przecież ile można?
#2016-03-11 04:47:53 

stonoga

Użytkownik

Cześć. No fakt, chyba wiem, o co Ci chodzi i to rzeczywiście może być trudno. Sprawdź sobie, czy w sklepie MCT nie mają takich, bo wiem, że tam jest całkiem spora oferta i mają akurat najróżniejsze takie cudeńka.
#2016-03-11 07:22:17 

Zoltan2

Użytkownik

O tym nigdy nie słyszałem, to zaraz będę sprawdzał. A powiedz mi, jak się na tym znasz, jakie laptopy biurowe byś polecał?
#2016-03-11 08:35:20 

stonoga

Użytkownik

Do biura to chyba najlepiej się sprawdzą laptopy firmy Toshiba ceny są całkiem przystępne i myślę, że taki sprzęt to już na pewno się nadaje do tego, żeby stał i służył w biurze. Zależy jeszcze oczywiście, jakie to biuro i co na tych komputerach ma być robione, ale nawet zaawansowane programy dadzą radzę na tych komputerach, więc można bez problemu kupować i montować.
#2016-03-11 11:13:21 

Zoltan2

Użytkownik

No to fajnie. Wiem, że laptopy w Poznaniu można w kilku miejscach dostać, ale to jeszcze sobie poszperam w tym sklepie, który mi podałeś, to może znajdę wreszcie to, czego szukam i będę zadowolony. Dzięki za pomoc, dużo mi pomogłeś. :)
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015