#2016-04-01 03:44:57 

Mistral

Użytkownik

Szukam sprawdzonych opon. Robię dużo kilometrów w ciągu roku i potrzebuję sprawdzonych i wytrzymałych kół. Czy może mi ktoś coś polecić? Jakieś mega wytrzymałe opony?
#2016-04-01 05:22:28 

Blikon

Użytkownik

Ja od lat kupowałem koła firmy Pirelli opony zimowe mają bardzo wytrzymałe, fajnie się na nich jeździło. Ogólnie miałem kiedyś gdzieś zapisany taki fajny sklep internetowy, jak tylko go znajdę to wyślę ci, albo dodam tutaj. Można było tam kupić taniej komplet fajnych i nowych opon. Jak tylko coś znajdę to dodam.
#2016-04-01 06:13:21 

Zachariasz

Użytkownik

Sprawdź sobie tutaj sklep.opony-kunicki.pl/szukaj/opony-Continental-letnie. Ja od jakiegoś czasu kupuję właśnie tutaj. Fajny sklep internetowy. Bardzo bogata oferta, mają w sklepie opony chyba każdego rodzaju i o różnych parametrach. Każdy znajdzie coś dla siebie. Do tego bardzo dobry kontakt ze sklepem. Potrafią doradzić i pomóc w doborze odpowiednich opon. Ja osobiście polecam sklep, nigdy się na nich nie zawiodłem.
#2016-04-01 07:39:16 

Bartolini

Użytkownik

Ja też zawsze polecam ten sklep internetowy. Moja firma zamawia tam opony do swoich samochodów. Są to spore zamówienia, ale zawsze wszystko przebiega prosto i łatwo. Ostatnio dostaliśmy spory rabat na zakupy więc zaoszczędziliśmy na tym dość dużo pieniędzy. Polecam wszystkim, bardzo dobry sklep.
#2016-04-01 09:05:52 

Mistral

Użytkownik

No właśnie wchodziłem na stronę. Bardzo fajnie to wygląda, mają dość sporo opon w fajnych cenach. Zastanawiam się nad zamówieniem tych opon Pirelli. Bardzo fajna oferta jest na nie. Jak myślicie, czy przy zamówieniu dwóch kompletów, letnich i zimowych, można liczyć na jakiś rabat :D?
#2016-04-01 11:17:33 

Blikon

Użytkownik

Ciężko powiedzieć. Musiał byś się kontaktować ze sklepem i zapytać czy można liczyć na jakiś rabat, w sumie to nie mam pojęcia. Ale daj nam znać jak się dowiesz, dobrze by było wiedzieć takie rzeczy :D
#2016-04-01 11:50:08 

Mistral

Użytkownik

No jak coś będę wiedział to dam znać. Napisałem maila właśnie do nich, bo tak czy inaczej chcę brać dwa komplety. Jak mi odpiszą to wam powiem jak to wyszło. W sumie to mam nadzieję że coś tam jeszcze opuszczą.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015