#2016-04-08 02:54:31 

Likwidator

Użytkownik

Witajcie, moi drodzy. Skończyły mi się elektrody. I teraz szukam nowych, bo te poprzednie nie były za bardzo dobre. I teraz właśnie czy ktoś mógłby mi wskazać jakąś dobrą elektrodę spawalniczą ? Ważne, żeby była dobra w użyciu i miała dobry i trwały spaw. Wiecie, o co chodzi, sami pewnie takich elektrod używacie, więc z pewnością mi możecie polecić coś dobrego.
#2016-04-08 03:57:18 

Trzygłów

Użytkownik

Może w sklepie Metalzbyt Olsztyn? Tam chyba mają takie rzeczy i wydaje mi się, że jak ostatnio coś kupowałem, to elektrody też mi gdzieś tam mignęły, więc raczej bez problemu tam to sobie kupisz. Poszukaj tylko na ich stronie. Ja z kolei wyrzynarek szukam. Może ktoś z Was ma jakieś pojęcie o wyrzynarkach i były w stanie mi pomóc, polecić coś dobrego?
#2016-04-08 06:25:14 

Likwidator

Użytkownik

Dzięki, z pewnością tam poszukam. Mam nadzieję, że mi się uda znaleźć, bo widzę, że tam sporo różnego towaru mają. :D A na wyrzynarkach się niestety nie znam.
#2016-04-08 07:27:51 

Zachariasz

Użytkownik

Ale ja się znam. I to na dodatek w tym samym sklepie je możecie kupić, to nawet w tym linku sklep.metalzbyt.com.pl/205-wyrzynarki . Poszukaj sobie takiej, która Ci będzie odpowiadała. Zalezy od tego, czego potrzebujesz.
#2016-04-08 08:35:12 

Trzygłów

Użytkownik

O, to super. Nawet nie wiedziałem. Kolega ma rację, że tam sporo towaru. Nawet przęsła ogrodzeniowe znalazłem tutaj sklep.metalzbyt.com.pl/312-przesla. No i muszę powiedzieć, że to nawet całkiem dobra oferta jest.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015