#2016-05-20 01:47:49 

tłumaczka

Użytkownik

Witam serdecznie. Zastanawiam się nad kupnem porządnego roweru, takiego wiecie już na lata. Chciałabym, żebyście mi polecili jakiś sklep z dużym zaopatrzeniem żebym mogła sobie na to rowery popatrzeć, porównać, bo nie jestem specjalistą i wolę zobaczyć na własne oczy wszystko :) A no i jak w temacie, zależy mi też na modelu do jazdy nie dla zawodowca, więc cena też nie może być zawodowa. Dzięki za porady!
#2016-05-20 03:33:02 

Piramidka

Użytkownik

Kurcze wiesz co ciężko ci będzie doradzić, jak nie wiadomo jaki typ roweru nawet. Może napisz jaki rower tzn czy do jazdy w mieście typowo, czy górski bardziej? Wtedy będzie ci można bardziej doradzić
#2016-05-20 05:29:16 

Słoneczna

Użytkownik

Jakbym siebie słyszała jakiś miesiąc temu! Też kompletnie zielona poszłam do sklepu, który polecili mi znajomi zapaleni rowerzyści, ale sama nie wiedziałam czego chcę. Ale obsługa w tym sklepie jest serio świetna i od razu zakochałam się w mojej Meridzie! Wejdź sobie na ich stronkę supersportowy.pl/12_merida i tam masz cały dzial poświęcony właśnie temu producentowi.
#2016-05-20 07:06:12 

tłumaczka

Użytkownik

Mi by zależało na uniwersalnym rowerze, bardziej może w stylu miejskim niż górskim. Fajne te Meridy- dzięki! ale, muszę koniecznie zobaczyć co innego oferuje ten sklep jeszcze, bo tak klikam i mają naprawdę duży wybór.
#2016-05-20 07:38:50 

Zoltan2

Użytkownik

Ciebie pewnie ten akurat model nie interesuje, ale ja u nich kupiłem naprawdę rewelacyjny rower to thriatlonu. Tu Ci wyślę link, zebyś mogła sobie porównać ceny itp. supersportowy.pl/7-szosatriathlon . Naprawdę nawet jak chcesz inne modele to kup tam- po pierwsze mają serwis i poważnie cię traktują jak przychodzisz z czymś do naprawienia. A po drugie mają bardzo dobre ceny w porównaniu z innymi profesjonalnymi sklepami w Poznaniu czy nawet w Wielkopolsce całej
#2016-05-20 09:54:23 

Piramidka

Użytkownik

A widzisz, to już lepiej od razu mi coś doradzić. Z miejskich moje ulubione modele to Le Grandy. Znajdziesz je w wielu sklepach u nas w mieście, z tego co widziałam na stronie tego super sportowego to też je mają. A co do ceny, no trochę one kosztują ale wygladaja bardzo dobrze no i mi taki rower służy już lata :) także się opłaca.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015