#2016-06-22 03:58:18 

Zachariasz

Użytkownik

Cześć wszystkim! Zwracam się do Was z taką prośbą o pomoc bo mam już serdecznie dosyć reklamowania obuwia które kupuję. Z racji swojej pracy musze zawsze elegancko wyglądać, a wiec do tego i porządn buty. Ostatnio co kupie jakieś obuwie wyjściowe to dosłownie po jednym dniu albo podeszwa pętknięta albo gdzieś skóra przetarta…płaci człowiek ciężkie pieniądze, a potem musi się tłumaczyć przy reklamacji czy czasem nie biegał w nich po leśnym dukcie…ręce opadają. Możecie polecić jakiś sklep, gdzie mają naprawdę dobre buty? Nawet jeśli droższe, to już nieważne.
#2016-06-22 05:34:06 

Blikon

Użytkownik

To musiałeś mieć wyjątkowego pecha kolego, ja też często korzystam z męskich butów wizytowych, mam ich w szafie mnóstwo, i jakoś żadnych problemów z nimi. Zawsze kupujesz w jednym miejscu?

#2016-06-22 05:44:33 

Zachariasz

Użytkownik

tak, i moja głupota zaczyna mnie trochę przerażać…
#2016-06-22 06:08:18 

Mistral

Użytkownik

Przede wszystkim korzystaj z markowego obuwia, tam masz dobre materiały, porządnie wykonane szycia czy klejenia i dzięki temu nie będzie żadnych problemów. Ja często wybieram z markowych sztybletów męskich w sklepach internetowych i jak się kupuje obuwie markowe to naprawdę nie ma takich problemów.

#2016-06-22 06:43:29 

Zachariasz

Użytkownik

Właśnie ja byłem świecie przekonany, że kupuję obuwie markowe, a tutaj proszę…średnio się na tym znam i pewno wybierałem nie tę firmę co trzeba.
#2016-06-22 08:32:01 

Liza

Użytkownik

Poczytaj sobie trochę opinii w necie, o markowych butach ludzie się często wypowiadają i na pewno dowiesz się bardzo wielu ciekawych rzeczy.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015