#2016-07-05 02:30:41 

Blikon

Użytkownik

Wróciełm właśnie z konsultacji z firmą budowlaną, która będzie realizowała budowę mojego domu. Myślałem, że z niektórymi sprawami uda mi się poczekać do późniejszego etapu budowy, a tu się okazuje, żę na przykład ogrodzenie muszę już załatwić teraz. Jako, że wybrałem dość drogie materiały, nie mogę sobie pozwolić na ich kradzież. Jakie ogrodzenie na budowę polecacie.
#2016-07-05 02:51:48 

Zachariasz

Użytkownik

No zdecydowanie w tym przypadku musisz przypilnować swojego dobytku. Chociaż dziwię się, że w tej firmie budowlanej nie mają takieg ogrodzenia. Tylko pełne ogrodzenie, które można łątwo przestawiać, na budowie to koniecznośc, zwłaszcza jak przyjdzie do zalewania stropów i będzie trzeba wjechać naprawdę ciężkim sprzętem.
#2016-07-05 04:22:00 

Blikon

Użytkownik

Nie no normalnie to ma takie ogrodzenia, ale już ma tyle budów, że po prostu musiałbym czekać, aż któraś się zakończy, a ja chcę ruszyć jak najwcześniej, dlatego wziąłem na siebie zorganizowanie opłotowania. Podobno im pracuje się lepiej, jak nikt poza zleceniodawcą ich nie podgląda :) Mam nadzieję, że tylko przy robocie :)
#2016-07-05 04:52:02 

Bartolini

Użytkownik

A może podczas robienia długich przerw :) Zajrzyj sobie tutaj, myślę że i jakość samego towaru, jak i cena powinny Cię zadowolić drumar.pl/ogrodzenia_budowlane, a samo ogrodzenie, jak nie będziesz miał co z nim dalej robić, możesz spokojnie odsprzedać na przykład swoje majstrowi.
#2016-07-05 06:30:11 

Piramidka

Użytkownik

O widzę, że polecacie drumar.pl, to dobra firma, którą później też możesz wykorzystać :) Oczywiście w celach zakupowych. Mam na myśli już wlasciwe ogrodzenie domu.
#2016-07-05 09:18:03 

Blikon

Użytkownik

Tak dokładnie, właśnie sprawdzam ich ofertę na panelowe płoty Dru-Mar i wygląda to bardzo ciekawie. Generalnie właśnie o czymś takim myślałem, wiec będzie okazja do zbicia ceny :)
#2016-07-05 10:33:51 

Liza

Użytkownik

Duże zakupy równa się niższa cena, a jak :)
#2016-07-05 12:46:39 

Bartolini

Użytkownik

Nie zapomnij, że do samego płoty potrzebujesz też bramę do ogrodzenia. Zwykła furtka z maketu nie będzie pasowała :) A nawet jakby pasowała to i tak nie będzie pracowała, tak jak dedykowana furtka czy brama od producenta całego płotu.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015