#2016-07-13 23:27:49 

Cudotwórca

Użytkownik

Witam. Szybko przejdę do tematu głównego. Miałem ostatnio poważną awarię w łazience. Nie wiem co dokładnie się stało, ale rozsadziło rurę zalało wszystko i do tego z tego co znajomy fachowiec mi powiedział, że wszystko trzeba zmieniać przerabiać itp. Normalenie porażka, ale na pocieszenie łazienka już była stara, dawno nie remontowana no i w sumie jest teraz pretekst, by chociaż ją przywrócić do dawnej świetności. Czy ktoś zna jakąś dobrą firmę, która by się tego podjęła? Od razu z cennikiem jeśli łaska podawajcie ;)
#2016-07-14 00:55:23 

Likwidator

Użytkownik

A skąd jesteś kolego? Bo to bardzo ważne ;) Ja Ci mogę polecić fachowców z Warszawy np. ;)
#2016-07-14 02:03:23 

Cudotwórca

Użytkownik

O to super ;) Bo właśnie mieszkam pod Warszawą i jak najbardziej by mi to pasowało.
#2016-07-14 04:28:01 

Likwidator

Użytkownik

W takim wypadku wejdź sobie na: glazurnictwociszewscy.pl/ceny/, sprawdź sobie ceny jednej z firm, która działa na terenie Warszawy. Ale od siebie powiem, że naprawdę super wszystko fachowo robią i warto się do nich zgłosić, bo są świetni w tym co robią.
#2016-07-14 06:34:44 

Trzygłów

Użytkownik

Mogę potwierdzić, bo tak się składa, że korzystałem z ich usług glazurniczych i byłem bardzo zadowolony. Nie dość, że wszystko super to jeszcze dogadałem się z nimi na fajną cenę końcową. Szybka, profesjonalna i niedroga firma ;)
#2016-07-14 09:28:45 

Cudotwórca

Użytkownik

Brzmi naprawdę super! Dziękuję Wam, bo właśnie zależy mi głównie na czasie, bo musze jak najszybciej odremontować łazienkę. Dziękuję Wam za pomoc i pozdrowienia!
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015