#2016-07-26 10:51:44 

Rycząca

Użytkownik

Witam. Szukam jakiejś odpowiedzialnej osoby do współpracy z moją firmą w dziedzinie energetyki. Będziemy w najbliższym czasie mieli wiele przedsięwzięć do których trzeba zrobić audyty, obliczyć koszta energii itp. więc szukam kogoś naprawdę dobrego. Dziękuję za pomoc.
#2016-07-26 12:21:57 

Cudotwórca

Użytkownik

Najlepsza w Poznaniu jest z tego co słyszałem firma, która ma siedzibę na osiedlu Rusa, nie pamiętam dokładnie, bo to już sporo lat temu było, ale w nazwie eko coś tam. Moja firma z nimi współpracowała i to też w powodu rekomendacji innych firm z całej wielkopolski. Mają bardzo duże doświadczenie jeśli chodzi o wystawianie certyfikatów energetycznych, audyty itp.
#2016-07-26 13:16:41 

tłumaczka

Użytkownik

No ja też stawiałabym na tą firmę z Rusa- sama miałam u nich przyjemność być dwa razy, w związku z tym że firma w której pracuje poszerzała działalność a była zmiana przepisów. Przede wszystkim świetni są jeśli chodzi o białe certyfikaty bo jak szłam do innych firm to nawet nie wiedzieli co to jest- wyobrażacie sobie! A oni tutaj sprawnie wszytsko podliczyli, sprawdzili no i w końcu mi wystawili, bo wszystko było jak trzeba przygotowane. Poza tym mają rozsądny cennik według mnie
#2016-07-26 13:58:44 

Bartolini

Użytkownik

Ja akurat jeśli chodzi o ten biały certyfikat to byłem o nich jakiś czas temu się dowiadywać co i jak i bardzo fajnie mi to wyjaśnili i będę na pewno kontynuował z nimi współprace, bo mają bardzo profesjonalne podejście niezależnie czy ktoś się zna na energetyce czy nie- tak jak ja poszedłem całkiem zielony a teraz jakoś już jest lepiej :)
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015