#2016-07-31 23:39:19 

tłumaczka

Użytkownik

Cześć! Liczę na Waszą pomoc także tym razem. Potrzebuję wyjść na duże zakupy! Potrzebuję porady odnośnie ławy do salonu, wyposażenia jadalni oraz pokoju dla syna. Dziękuję z góry za wszystkie wskazówki!
#2016-08-01 01:25:25 

Rycząca

Użytkownik

A po co wychodzić? Teraz zakupy za pośrednictwem sklepu internetowego rzadzą. Jeśli chodzi o stoliki do salonu (zobacz) to najlepiej wybrać szklane. Sama piję kawę przed telewizorem i wiem, że nawet łatwiej jest wyczyścić taki stolik, pomijając już kwestie estetyczne (bo wiadomo, że szklany jest ładniejszy niż drewniany).

#2016-08-01 03:44:42 

Likwidator

Użytkownik

No to zależy jaki ma się wystrój. Drewno dopasuje się do wszystkiego. A szklany stolik jest chyba bardziej podatny na zniszczenia. Zresztą nie wiem, nie znam się.
#2016-08-01 06:33:09 

Trzygłów

Użytkownik

Zauważyłem, że dużą popularność zyskują krzesła materiałowe jako – jak to nazwałaś – wyposażenie jadalni. Ja mam akurat fioletowe. Nie zamieniłbym ich na zwykłe, drewniane krzesła. Moja koleżanka to w ogóle zaszalała – ma pięć krzeseł i każde w innym kolorze. I u niej to naprawdę świetnie wygląda! Ale to taka krejzolka jest.
#2016-08-01 07:38:54 

Mistral

Użytkownik

Do pokoju syna polecam modne meble dla młodzieży (meble24sklep.pl/meble-mlodziezowe-301) ale zależy w jakim jest wieku. Jeśli chodzi do przedszkola – kup mu lampkę imitującą piłkę albo samolot. Jeśli trochę starszy – wygodny fotel przed komputer.

#2016-08-01 10:36:18 

stonoga

Użytkownik

Do pokoju nastolatka najlepiej wybrać nowoczesne łóżko – dziecko potrzebuje trochę więcej snu niż dorosły dlatego zadbaj o dobry materac i konstrukcję łóżka, żeby sen był zdrowy.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015