#2016-08-08 23:48:33 

Abba

Użytkownik

Inwestuję moje pieniądze w nieruchomości. Ruszam powoli, bo najpierw chcę zbudować pierwszy dom i poźniej go sprzedać. Szukam optymalnych rozwiązań, jeśli chodzi o wykończenie. Jak wiecie możliwości jest bardzo wiele i w tym gąszczu propozycji nie wiem, czego oczekują klienci. Pomóżcie mi w kwestii okien i drzwi.
#2016-08-09 01:51:55 

Zoltan2

Użytkownik

No faktycznie teraz jest bardzo trudno dokonać wyboru, bo ten jest olbrzymi. Ale to dobrze, bo można kupić naprawdę bardzo dobre produkty. Teraz to często inwestorzy robią domy pod klientów i kupują po prostu konkretne wykończenia. Myślałaś może o tym.
#2016-08-09 02:33:09 

Abba

Użytkownik

Tak, też to brałam pod uwagę, ale akurat tam gdzie działam jest zapotrzebowanie ogólne, więc nie chcę szukać indywidualnych klientów.
#2016-08-09 05:12:50 

ochroniarz

Użytkownik

Mam trochę rozeznania na rynku budowlanym, bo sam jestem malarzem i widzę co kupują klienci do swoich domów. Jeśli chodzi o okna to teraz szczególnie modne i pożądane są okna drewniane Wrocław, w którym w większości działam ma już sporo domów wykończonych w ten właśnie sposób.
#2016-08-09 05:49:38 

Masta

Użytkownik

Takie drewno to klasyka, a jak wiadomo, klasyka ostatnio wraca do lask. Ja też bardzo lubie te okna, bo są bardzo wytrzymałe. Plastiki i tworzywa też są praktyczne, ale tutaj to już kwestia gustu. Lubię mieć to co najlepsze, więc drewno poszło na pierwszy wybór.
#2016-08-09 07:31:22 

Abba

Użytkownik

Wybor ma być najlepsz z możliwych, więc nie tylko wygląd, ale jakość się liczy.
#2016-08-09 07:42:16 

Liza

Użytkownik

Z jakością nie będziesz miała żadnych problemów, jeśli wybierzesz dobrego dostawcę i producenta. Ktoś już tutaj wspominał, że jest bardzo duży wybór na rynku, ale tylko najlepsi sprzedają produkty najlepszych. Ja mogę Ci polecić firmę cechem.com.pl, która od wielu lat dostarcza stolarkę okienna najwyzszej jakości i w najlepszej cenie.
#2016-08-09 08:14:52 

Trzygłów

Użytkownik

Ta firma to nie tylko dobre okan. Jeśli nie sprawdzaliście ich oferty to polecam szczególnie drzwi firmy Gerda, bo to jakość sama w sobie. Dzięki takim drzwiom czuje się bezpiecznie w moim domu. O wyglądzie też warto wspomnieć, bo paleta wykończeń kolorystycznych jest bardzo szeroka :)
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015