#2016-08-25 05:38:09 

Mistral

Użytkownik

Czy Wy też tak macie, że co kupicie jakiś materac to już po paru miesiącach staje się on strasznie niewygodny? Nie mogę znaleźć takiego materaca, który pozwalałby mi się wysypiać dłużej niż parę miesięcy i szczerze muszę powiedzieć, że trochę mam już tego dosyć. Nawet ostatnio dziecku kupiłem taki niby specjalny dla młodzieży to już zaczyna narzekać że jest mu niewygodnie…ręce opadają.
#2016-08-25 07:27:36 

Piramidka

Użytkownik

Niestety takie mamy czasy, produkcja na masową skalę, obniżanie kostów ile tylko się da i właśnie w ten sposób to się kończy.
#2016-08-25 08:56:17 

Liza

Użytkownik

Kolego, spróbuj zamówić kolejne materace sobie w tym miejscu imaterac.pl/. To jest sklep internetowy, ale sklep który prowadzony jest bezpośrednio przez samego producenta. Masz dzięki temu pewność, że kupujesz od porządnej firmy z Polski, a nie nie wiadomo od kogo ;) Ja korzystam z tych materacy bardzo długi czas i naprawdę sobie je chwalę. Pomijając ich dużą wytrzymałość to są one przy tym wszystkim bardzo miękkie i miłe w dotyku. Naprawdę fajnie się na nich śpi.
#2016-08-25 11:35:14 

Blikon

Użytkownik

hehe, mam dokładnie ten sam problem i już mnie coś trafia :P Materace nie należą do specjalnie taniego wyposażenia i płacenie co pół roku za komplet nowych mocno mnie irytuje. Swoją drogą nie kupowałme jeszcze w sieci takich rzeczy, może i to jest jakaś myśl.
#2016-08-25 13:59:17 

Zachariasz

Użytkownik

No to sprawdzimy, póki co zamówiłem sobie tam tylko materac młodzieżowy dla swojego dziecka. Trochę krucho chwilowo z finansami, ale jak ten faktycznie będzie dobry to kupię więcej. Trzymajcie się ciepło tam i generalnie życzę wszystkich wygodnych i w pełni przespanych nocy! :D Postaram się odezwać jeszcze po dłuższych testach materaca.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015