#2016-08-31 10:38:45 

Trzygłów

Użytkownik

Cześć. Moja dziewczyna bardzo się interesuje modą. Ostatnio właśnie wpadła na taki pomysł, żeby się porozglądać za jakimiś polskimi markami. Ale coś widze, że średnio jej to idzie hehe i dlatego wpadłem na pomysł, że być ja jej czegoś poszukam i dla niej coś ciekawego zamówię. No tylko problem teraz jest taki, że z natury rzeczy to ja się na modzie nie znam ani trochę i się pojawia problem, bo zupełnie nie wiem jak się zabrać za poszukanie czegoś dla niej
#2016-08-31 12:08:53 

Sinoka

Użytkownik

Ja Ci mogę pomóc. Normalnie aż zazdroszczę Twojej dziewczynie, że ma takiego faceta, który chce jej taką niespodziankę zrobić. Marki modowe z Polski ostatnio naprawdę przechodzą dość spory rozwój, więc wcale się nie dziwię, że Twoja dziewczyna się tym interesuje, bo warto naprawdę w to inwestować i mieć w swojej szafie. Także bardzo mądry wybór, Jak chcesz to wejdź sobie na stronę 303avenue.pl i tam popatrz to znajdziesz naprawdę fajne cacka
#2016-08-31 12:50:24 

Trzygłów

Użytkownik

Widzę, że to jest sprawa naprawdę godna uwagi. Nawet jest Showroom w Warszawie. Może jeszcze tam się przejdę zoabczyć i pogadać, to mi coś doradzą i powiedzą co dla mojej dziewczyny będzie idealne na taki właśnie niespodziankowy prezent
#2016-08-31 14:52:01 

Sinoka

Użytkownik

Jak tak zrobisz to już w ogóle dziewczyna będzie zachwycona. Ach, super. W takim razie powodzenia Ci życzę, żeby całe przedsięwieńcie się udało
#2016-08-31 15:17:16 

Trzygłów

Użytkownik

Dzięki za Twoją pomoc! ;)
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015