#2016-09-07 00:33:40 

Masta

Użytkownik

Siemanko, nie wiem czy wy tez tak macie, ale mi się zdarza marzyć o układaniu puzzli, które nie istnieją. Tak sobie myślę, ze może wy macie podobnie. Ja chciałabym kiedyś pobawić się przy obrazie Leonida Afremova.
#2016-09-07 01:55:23 

Abba

Użytkownik

Myślę, ze w można dostać takie puzzle. Tylko musi to być wyspecjalizowany sklep puzzle można też, z tego co wiem zamówić sobie na dowolny obraz. wiesz marzenia trzeba spełniać :P W sumie nic prostszego wysyłasz im obraz, a oni ci robią z tego piękne puzzle. I możesz się cieszyć niemożliwym ;) Kiedyś zrobiłam taki prezent koledze, który uwielbiał obrazy Yerki. Cieszył się jak dziecko :P
#2016-09-07 04:27:46 

Sinoka

Użytkownik

Możesz takie zamówić na I-puzzle.pl. Zrobią ci je błyskawicznie w bardzo dobrej jakości. naprawdę się na tym znają i jakby ni byli ze zdjęcia w stanie wyciągnąć ostrości, to by cię poinformowali i poprosili o inne. Bardzo fajny sklep.
#2016-09-07 05:07:03 

Rycząca

Użytkownik

Znam ten sklep kupowałam u nich kiedyś puzzle 3000 elementów to moja ulubiona wielkość, a oni mają tak duży wybór motywów w tej wielkości i często takich fajnych humorystycznych, że nie sposób nie polubić tego sklepu. Może spróbuj coś wybrać maja dużo motywów malarskich, będziesz zaskoczona, ze takie puzzle już istnieją ;)
#2016-09-07 07:59:55 

Likwidator

Użytkownik

Jak dla mnie obrazy Leonida Afremova byłyby zbyt trudne do układania. Te wszystkie nieostre linie. Ja wolę coś bardziej w stylu Hieronima Bosha albo chociaż Daliego. Ale fakt faktem jak lubisz układać takie rozmazańce no to Afremov jest mistrzem. Piękne są jego dzieła.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015