#2016-09-07 09:41:08 

Trzygłów

Użytkownik

Cześć. Jestem w trakcie prac wykończeniowych mojego domu. Szukam dobrego sklepu, gdzie mógłbym taniej pokupować pewne produkty. Chodzi mi głownie o takie elementy jak gniazdka, kontakty, włączniki, listwy, ale i też mniejsze elementy do montowania. Proszę o realne podpowiedzi, bo trochę nie mam czasu na przeglądanie głupot. Postaram się zaglądać regularnie. Pa.
#2016-09-07 11:33:18 

ochroniarz

Użytkownik

Witam. Przecież w Internecie jest pełno takich sklepów, to nie bardzo rozumiem logikę tego tematu. Chyba, że szukasz czegoś najtańszego. To wtedy ja też mogę coś polecić. Proszę bardzo masz tutaj link do dobrego sklepu z akcesoriami montażowymi głównie do oświetlenia elektrycznydom.pl/. Tam można wybrać wiele ciekawych opcji. Ja kupowałem tam przedłużacze. Potrzebowałem kilka na działkę i były tanie. Pozdro.
#2016-09-07 11:43:27 

tłumaczka

Użytkownik

Witam, a można tam wybrać jakieś eleganckie kontakty, nie takie typowe, tylko ładne, stylowe, bardziej pasujące do nowoczesnego wnętrza?
#2016-09-07 14:29:46 

Bartolini

Użytkownik

Tak znajdziesz, bez problemu. Może coś takiego by cie zainteresowało elektrycznydom.pl/22-ospel ? Mnie się podoba. Lepiej nie zadawajcie głupich pytań, tylko od razu wbijajcie.
#2016-09-07 15:39:53 

Trzygłów

Użytkownik

Dzięki, o coś takiego mi chodziło. Jeszcze raz dzięki za podpowiedź, przejrzałem sobie oferty i są tanie, nie powiem, zaskoczyły mnie ceny. Dzięki tobie przypomniałem sobie, że brakuje mi jeszcze kilku przedłużaczy i trójników :D
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015