#2016-09-20 00:52:25 

Rycząca

Użytkownik

Kochani! Ostatnio szukałam różnych usług po Internecie, między innymi interesowałam się nieco brukarstwem. Trafiłam wówczas na stronę internetową firmy Wykopiemy. Powiem szczerze, że przeglądałam ich stronę i wygląda to całkiem fachowo. Ale niestety, kiedyś już dałam się naciąć na samą stronę internetową i obecnie ciężko mnie tak złapać. Kwestia tego, czy rzeczywiście oni łapią, czy to fachowcy z krwi i kości.
#2016-09-20 03:28:55 

Likwidator

Użytkownik

Jak dla mnie to ta ich strona wyglada bardzo dobrze, ja bym sam chyba skorzystał z ich usług, tym bardziej, jak oglądałem galerię, to widzę, że mają profesjonalny sprzęt. Jeśli więc zastanawiasz sięnad skorzystaniem z ich usług, to myslę, że warto by było :)
#2016-09-20 04:24:46 

Mistral

Użytkownik

Ja mogę powiedzieć coś więcej :) Sam korzystałem z ich usług układania bruku (możecie sobie więcej poczytać na ten temat wykopiemy.pl/pl/page/brukarstwo, brukowali mi najpierw parking przy moim lokalu, a później jeszcze wziąłem ich do wykonania podjazdu przy moim domu. Sprzedałem ich już kilkorgu znajomym i też są zadowoleni z ich pracy :)
#2016-09-20 06:02:31 

Liza

Użytkownik

Ja z kolei wynajęłam ich, jak musieliśmy rozwalić jedną dobudówkę w domu dziadków. Panowie przyjechali z profesjonalnym sprzetem, w bardzo szybkim tempie załatwili cała robotę, po czym posprzątali i jeszcze wywieźli caly ten gruz, który powstał. Słowem firma, na którą warto postawić.
#2016-09-20 07:35:20 

Cudotwórca

Użytkownik

Kochani, ale Wy mówicie jedynie o ich pracach budowlanych i rozbiórkowych, a tymczasem oni też mają i inne usługi. Jednej zimy to tyle śniegu spadło, że sam nie dawałem rady odśnieżyć parkingu przy moim moteliku. Szukałem więc jakiejś pomocy z odśnieżaniem i znalazłem tę stronę wykopiemy.pl/pl/page/odśnieżanie. Podobnie jak u koleżanki przy wyburzaniu. Przyjechali do mnie z profesjonalnym sprzętem, załatwili to w trymiga po czym zapłaciłem tak naprawdę dużo mniej, niż się spodziewałem i miałem parking gotowy do użytku :) Od tamtej pory zawsze korzystam z ich pomocy, jak pada śnieg.
#2016-09-20 09:33:06 

Rycząca

Użytkownik

W takim razie chyba nie pozostaje mi nic innego, jak kontakt z nimi. Dzięki za wasze opinie, były bardzo pomocne dla mnie:) Temat można już zamykać.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015