#2016-09-22 05:52:01 

Sinoka

Użytkownik

Mówię Wam, w tym roku miałam komunię córki i po prostu masakra, ile rzeczy trzeba załatwić jak chce się zrobić eleganckie przyjęcie w lokalu, o ilu sprawach pamiętać i w ogóle z jakim wyprzedzeniem wszystko zamawiać. Cud, że to się udało i nie zapomniałam o wielu rzeczach, na szczęście miałam pomoc, ale cieszę się, że to już za mną, uff
#2016-09-22 07:57:01 

tłumaczka

Użytkownik

To wyobraź sobie organizację wesela :) Niby jest coraz więcej możliwości ale przez to jeszcze bardziej jest trudno, o masie rzeczy trzeba pamiętać zwłaszcza jeśli ktoś chce coś bardziej wyszukanego, np. załatwić sobie jakieś fajne dekoracje kościoła i sali.
#2016-09-22 10:36:35 

Słoneczna

Użytkownik

To trzeba skorzystać z usług wedding plannera :) takie usługi są w Polsce coraz popularniejsze, o proszę, tutaj można poczytać fabrykaprzyjec.pl/slub-krok-po-kroku,48. Ja na pewno skuszę się na takie rozwiązanie jak będę robić ślub, bo wszystko musi być idealnie :) I co ważne dla Was, oni organizują też inne przyjęcia, zajrzyjcie na stronę główną fabrykaprzyjec.pl/ i poczytajcie
#2016-09-22 10:52:00 

Towarzyszka_życia

Użytkownik

Szkoda, że nie wiedziałam o tej firmie wcześniej :( ominęłoby mnie wiele stresu i nerwów. Poczytałam tutaj fabrykaprzyjec.pl/organizacja-komunii-poznan,50 i widzę, że to naprawdę świetna opcja, muszę pokazać koleżance, ona ma komunię syna za rok. Nie ma po co tak się męczyć…
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015