#2016-09-26 07:30:13 

Likwidator

Użytkownik

Cześć wszystkim! Mam ważną sprawę, a mianowicie... muszę jutro pojawić się w Krakowie na ważnym spotkaniu – generalnie ok, wszystko załatwione co do samej podróży, przyjadę pociągiem, ale chciałbym wypożyczyć sobie jakieś autko, żeby móc się w miarę sprawnie poruszać po mieście :) Będę miał spory bagaż ze sobą, dlatego autobusy odpadają. Wiecie może gdzie wypożyczę sobie w Krakowie jakieś auto? Nie musi być jakieś ekstra, ważne, żeby działało (no i nie było zbyt drogie). Proszę, odpiszcie mi szybko, może jeszcze zdążę dzisiaj coś zarezerwować.
#2016-09-26 07:50:41 

Słoneczna

Użytkownik

Cześć! A słyszałeś o Master4Car? Całkiem rzetelna firma jeśli chodzi o wypożyczenia, nie raz już korzystałam jak wybieraliśmy się ze znajomymi na małe zwiedzanie miasta. Wpisz sobie w wyszukiwarkę, to na pewno znajdziesz jakiś kontakt do nich
#2016-09-26 08:35:55 

Cudotwórca

Użytkownik

Nie masz swojego auta? Trochę bieda...
#2016-09-26 10:46:37 

Likwidator

Użytkownik

Nic się nie martw, jest jedna wypożyczalnia samochodów na lotnisku Kraków Balice. Sprawdź sobie autobusy, na pewno znajdziesz ze trzy, którymi dojedziesz tam z dworca :) Wydaje mi się, że można wypożyczyć jakieś autko w granicach 80zł/doba, ale sprawdź sam, bo to tylko zasłyszane przeze mnie gdzieś tam informacje. Pozdro i powodzenia!
#2016-09-26 11:40:30 

Liza

Użytkownik

No nie wiem, czy z tym autem to dobry pomysł – jak chcesz przyjechać rano, to możesz trafić na niezłe korki w centrum. Z pół godziny postoisz w korku co najmniej... To samo w godzinach szczytu, kiedy ludzie wracają z pracy... możesz nawet godzinę postać w ładnym rządku samochodów. Ale jeśli chcesz poruszać się po mieście w innych godzinach, to chyba wydaje się rozsądne. No i zawsze wygodniejsze niż tłuczenie się autobusami.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015