#2016-09-28 03:28:46 

Bartolini

Użytkownik

Zbieram informacje o rodzajach oswietlenia stosowanych we współczesnych gospodarstwach domowych. Piszcie śmiało, co wam przychodzi do głowy.
#2016-09-28 04:55:05 

Piramidka

Użytkownik

Może napisze jakie oświetlenie jest w moim domu. Podstawa to oczywiscie żyrandol, który wisi w każdym pokoju, na przedpokoju i w kuchni. Do tego w moim pokoju mam małą lampkę biurkową. W łazience mamy plafony i takie małe reflektorki, które podświetlają lustro. Nie jestem pewna jak to się nazywa. Aha, jeszcze przed domem mamy reflektor, który oświetla podjazd do garażu i wejsci do domu i takie małe lampki najazdowe, które świecą do góry i wyznaczją droge do garażu.
#2016-09-28 06:19:50 

Liza

Użytkownik

U mnie jest to samo co u koleżanki. A to o czym pisałaś, że masz w łazience to halogeny. Mogę tylko dodać, że w kuchni mamy panele led, które zainstalowane sa pod podwieszanymi szafkami. Doświetlają zlewozmywak i najdłuższy blat kuchenny. Bardzo przydatna rzecz, bo łatwiej coś robić, gdy światło świeci z góry, a nie zza pleców.
#2016-09-28 08:30:16 

Masta

Użytkownik

Nikt nie wspomniał o taśmach ledowych, a to teraz hit, zwłaszcza jeśli chodzi o oświetlenie w salonach czy w kuchniach.
#2016-09-28 09:06:17 

Zachariasz

Użytkownik

nie wiem czy o to ci chodzi, ale u mnie w domu od dawna zamiast zwyklych zarowek stosuje sie zarowki energooszczedne. Tutaj masz link z takimi produktami gitmarket.pl/kompaktowe-zintegrowane/ zebys wiedzial o co mi chodzi. Powoli zaczynamy przechodzic tez na zarowki ledowe, ale one sa drogie i mama wymienia stare zarowki stopniowo. Jak przepali sie energooszczedna to jej miejsce zajmuje ledowa.
#2016-09-28 10:22:11 

Trzygłów

Użytkownik

Halogeny chyba jeszcze nie były wspomniane. Ja mam takie oświetlenie w łazience i w kuchni.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015