#2016-10-09 21:53:26 

Rycząca

Użytkownik

Hejka, mam własną działalność gospodarczą. taki niewielki biznes. W sumie dopiero zaczynam od tego miesiąca. Tak się zastanawiam jak będzie najlepiej, czy samemu to ogarniać. Z jednej strony najtaniej, ale ryzykownie, bo mogę popełnić błąd. Poza tym mnóstwo czasu na to stracę nie mówiąc już o samej nauce. Mogę zatrudnić księgową na etat i tu robią się spore koszty labo zlecić to firmie zewnętrznej, Sama nie wiem. jak wy to rozwiązujecie?
#2016-10-10 00:27:54 

Sinoka

Użytkownik

ja korzystam z pełnej księgowości w warszawskiej firmie. Moim zdaniem to jest najlepsze rozwiązanie. Bo są bardzo dokładni. sami szukają najlepszej opcji rozliczania dla twojej firmy. Są rzetelni i nie popełniają błędów. W dodatku taniej niż księgowa na etacie. nie odważyłabym się wziąć wszystkich księgowych rozliczeń na siebie. zresztą nawet nie mam na to czasu.
#2016-10-10 02:55:03 

Trzygłów

Użytkownik

Najlepiej zadzwoń do jakiegoś biura księgowego w Warszawie. Skontaktuj się z nimi zapytaj o ceny. wszystko zależy od liczby faktur do rozliczenia. Możesz wybrać kompleksowa obsługę, taką, ze bez względu na liczbę papierów robią wszystko co dotyczy twojej firmy. Możesz też wykupić taka opcję, ze robią na przykład trzydzieści twoich papierów miesięcznie,. Musisz pomyśleć co bardziej ci się opłaca.
#2016-10-10 05:42:33 

Słoneczna

Użytkownik

Powiem tak. Próbowałam już wszystkich opcji, wiec mogę się trochę wypowiedzieć. samemu to jest bardzo ciężko, ale na początku jak nie masz za dużo finansów może to być dla ciebie jedyna rozsądna opcja. Później lepiej żeby księgowa to robiła, bo to jest naprawdę praca na etat. Oczywiście możesz wybrać zewnętrzną firmę i tez jest spoko, tylko dobrze sprawdź opinie na jej temat.
#2016-10-10 07:15:53 

Rycząca

Użytkownik

Dobre uwagi, warto było pytać.
#2016-10-10 09:24:08 

Trzygłów

Użytkownik

Jasne zawsze warto pytać.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015