#2016-10-17 01:52:44 

Słoneczna

Użytkownik

Witam państwa bardzo serdecznie. Sprowadziła mnie tutaj dosyć myślę że ciekawa srawa. Nie wiem zupełnie jak się mam za nią zabrać, ale chodzi o to, że chcę kupić sobie bakalie. Po tych sklepach łażę jakoś bez celu zupełnie i jak widzę te małe paczuszki z bakaliami to mi się aż odechciewa, no bo przecież bez przesady, żeby nawet nie za garść migdałów tyle kasy płacić
#2016-10-17 02:21:35 

Bartolini

Użytkownik

Kolezanko jeśli chcesz w dobrej cenie migdały kupić to polecam Ci stronę bakaliowo.pl/migdaly/ na której będziesz mogła kupić sobie migdały w każdej ilości w jakiej będziesz chciała. I to na dodatek w cenie, która Ci sprawi ogromną radość bo nie przepłacisz
#2016-10-17 04:27:42 

Słoneczna

Użytkownik

Oo jak nie przepłacę to całkiem fajnie. Taką włąśnie mam nadzieję, że nie będę musiałą przepłacać i że uda mi się rzeczywiście załatwić jakąś fajną i przystępną cenę. No najwyżej nie, ale jednak nadzieja wciąż zostaje
#2016-10-17 07:12:36 

Bartolini

Użytkownik

Uda Ci się. A jak jeszcze zobaczysz do tego ceny orzechów makadamia to już w ogóle będziesz bardzo zadowolona, bo taniej na rynku po prostu nigdzie nie znajdziesz. Wiem, co mówię, możesz mi całkowicie tutaj w tej kwestii zaufać. Ja tam też na początku jakieś wątpliwości miałem, ale się szybko ich na cale szczęście pozbyłem
#2016-10-17 09:23:55 

stonoga

Użytkownik

Ze swojego doświadczenia wiem, że nawet mają alkalizowane kakao i to w świetnej cenie, więc jeśli chcesz korzystać z dobrych cen i ofert, to tylko tam. Nigdzie indziej
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015