#2016-10-21 06:41:40 

Trzygłów

Użytkownik

Hej. Chciałbym wyremontować mieszkanie swoje. Tylko jest taki mały szkopuł, bo chodzi o to, że rodzice, zktórymi mieszkam są już trochę w wieku bym powiedział zaawansowanym i sami nie dadzą rady nic zrobić, a ja mam pewną niepełnosprawność, która mi skutecznie uniemożliwia bieganie po mieszkaniu z wałkiem do farby i kielnią. Macie jakiś pomysł jak to można rozwiązać?
#2016-10-21 07:00:29 

ochroniarz

Użytkownik

Cześć :) Ja myślę, że rozwiązać to można akurat bardzo prosto. Po prostu wystarczy wynająć firmę, które się zajmuje takimi rzeczami jak remonty. Jeśli chodzi o prace remontowe Poznań się prezentuje akurat całkiem dobrze, więc tutaj możesz mieć pewność, że wszystko pójdzie po Twojej. Ty nic nie będziesz musiał robić, a remont się sam praktycznie zrobi
#2016-10-21 08:59:12 

Sinoka

Użytkownik

Też jestem tego zdania co kolega nade mną. Innego wyjścia chyba nie ma. Sama niedawno też robiłam remont u siebie. Znaczy ja robiłam… Jak zobaczyłam cennik usług remontowych to nawet nie myślałam o tym tylko od razy się skontaktowałam z firmą, która się zajmuje robieniem takich remontów i sprawa załatwiona raz dwa
#2016-10-21 11:13:53 

Trzygłów

Użytkownik

No dobra. Dajecie mi nadzieję, że wykończenie wnętrza w którym żyje teraz przebiegnie szybko i sprawnie a ja się nie będę musiał tutaj dłużej już czuć jak w klatce. No nic dzięki za podpowiedzi bo one mi się bardzo przydały
#2016-10-21 12:18:17 

Sinoka

Użytkownik

Jak masz jeszcze jakieś pytania i problemy związane z tym remontem to wal śmiało, nasze forum Ci zawsze pomoże przecież :D
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015