#2016-10-27 22:10:38 

Cudotwórca

Użytkownik

Cześć wszystkim! Niedawno udało mi się uzyskać licencje taksówkarza. Rzecz w tym, że mój samochód, to raczej.. no słabizna względem tego, co mają inni ludzie w korporacji. A powiem szczerze, że dużo lepiej by mi się jeździło takim własnym samochodem, niż takim oddanym do użytku przez korporację. Dlatego zastanawiałem się, czy jest możliwe, by, ja jako taksówkarz wziął samochód w leasing? Czy to raczej tylko firmy mogą brać?
#2016-10-28 00:34:09 

Piramidka

Użytkownik

Wiesz co, kolego, o ile się orientuję, a wydaje mi się, że się dobrze orientuję :) To i owszem, możesz jako taksówkarz skorzystać z opcji leasingu. Poszukaj najlepiej po internecie jakichś firm, które oferują korzystne warunki leasingu samochodu, zgłoś się do nich i podpytaj, wtedy będziesz wiedzieć wszystko, co powinieneś :)
#2016-10-28 02:59:52 

Likwidator

Użytkownik

To tak „poszukaj po internecie” i znajdź „firmę oferującą leasing” to ni ezawsze wychodzi na zdrowie. Jak się chłopak nie zna, to może sobie tylko problemów narobić, jeśli trafi na kogoś nieuczciwego. Najepiej skorzystać z oferty firmy, takiej jak ta. Masz pewność, że z nimi leasing auta będzie na korzystnych dla Ciebie warunkach, nikt nie będzie Cię próbował oszukać, a na pewno też przygotują dla Ciebie umowę taką, jaka będzie najlepsza.
#2016-10-28 03:58:36 

Cudotwórca

Użytkownik

Dzięki za polecenie. A zastanawiałem się jeszcze nad opcją kredytu, jak uważacie?
#2016-10-28 06:19:51 

Trzygłów

Użytkownik

Ja myślę, że w kredyty nie ma co się bawić. Ta firma, co ją kolega polecił, tj leasing24.pl jest bardzo dobra. Akurat ja prowadzę niewielką korporację taksówkarską i z nimi współpracowałem przy tworzeniu naszej floty. Zdecydowanie są pro przedsiębiorczy, więc możesz liczyć na najlepsze warunki jako leasingobiorcy.
#2016-10-28 06:35:46 

Likwidator

Użytkownik

Też uważam że kredy to akurat głupi pomysł. Ta firma, którą Ci poleciliśmy może Ci zoaferować najlepsze warunki jeśli chodzi o leasing. Więc po co kombinować?
#2016-10-28 07:13:16 

Cudotwórca

Użytkownik

Może i tak, ale sami wiecie, człowiek zawsze szuka najlepszych rozwiazań i wolę po prostu dopytać co myślicie o takim czy innym sposobie :) Ale jak mowicie, że leasing, to zobaczymy, co mi zaoferują.
#2016-10-28 09:24:13 

Likwidator

Użytkownik

myślę, ż enie będziesz zawiedziony ;)
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015