#2016-11-03 05:06:07 

Słoneczna

Użytkownik

Hej! Ostatnio wygrałam dużą sumę pieniędzy. Zdecydowałam w jednej chwili, że zmienię swoje dotychczasowe życie i przeniosę się ze Wielkopolski na Śląsk. Nic mnie w Poznaniu nie trzymało. Obecnie mieszkam w katowicach – kupiłam małe mieszkanko a teraz chcę kupić jeszcze samochód. Nie musi być jakiś luksusowy, oby jeździł. Mimo iż mam dużo pieniędzy z wygranej, wolałabym kupić używany samochód. Nie znam zbyt dobrze miasta, nie zdążyłam się jeszcze rozejrzeć. Dlatego bardzo proszę o wskazówkę.
#2016-11-03 05:39:09 

tłumaczka

Użytkownik

Bardzo dobry wybór! Katowice są świetną lokalizacją, sama tu mieszkam. Jeśli będziesz potrzebowała jakiejś towarzyszki, koleżanki, pisz :). Wiem, że samotne mieszkanie czasem może być bardzo przytłaczające, lepiej jest mieć osobę do której można usta otworzyć, i chociaż o pogodzie porozmawiać. No i życzę Ci powodzenia na nowej drodze życia! Chyba mogę tak nazwać ten Twój nowy etap w życiu, swoistą rewolucję.
#2016-11-03 07:56:20 

ochroniarz

Użytkownik

Jaki ten internet mały :). Też mieszkam na śląsku. Jeżeli szukasz skupu samochodów, to bardzo dobrze trafiłaś. Autokomis w Katowicach jest jednym z oddziałów dużej firmy, która ma rzeszę zadowolonych klientów, w tym jednego już poznałaś – mnie ;). Tyle, że ja sprzedawałem samochód. Jednak w przypadku kupna samochodu na pewno też spotkasz się z korzystną ofertą. No i ja również ze swojej strony życzę Ci powodzenia, gratuluję odwagi!
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015