#2016-11-03 06:30:34 

Towarzyszka_życia

Użytkownik

Powtarzam – PILNE: wykruszyła mi się osoba robiąca zdjęcia na slubie, pilnie poszukuję fotografa na wesele w Krakowie bo już niebawem nasz ślub. Polecacie kogoś solidnego, z Krk lub okolic, a co ważne KOGOŚ KTO NIE NARZUCA SWOJEJ WIZJI
#2016-11-03 07:23:09 

Trzygłów

Użytkownik

Jak na szybkiego szukacie, to może być ciężko, ale mam nadzieje ze kogos znajdziesz… ale nie miał bym nadziei zbyt dużo… ewentualnie możesz poszukać par, które odwołały ślub
#2016-11-03 08:12:41 

Rycząca

Użytkownik

a co się stało? Rzeczywiście już pózno, lepiej może spróbuj jeszcze jakoś nawiązać kontakt z poprzednim fotografem?
#2016-11-03 09:12:31 

Towarzyszka_życia

Użytkownik

nie chce o tym za bardzo mówić, szukam tylko fotografa, który ma pomysły, ale umie namowic a nie zmusza i się obraza, za to bierze pod uwagę zdanie pani młodej. Poprzednio właśnie na sesji narzeczeńskiej mieliśmy taka artystkę i nie można się było z nia dogadać… zepsuła nam sesję, na zdjęciach ja nie wyglądam ja jakąś szczęśliwą. Nie tak to sobie wyobrażalam
#2016-11-03 10:27:13 

Piramidka

Użytkownik

u mojego brata na slubie i weselu robil zdjęcia pan Filip Dawid. Nie wiem za dużo o nim samym, więc nie potrafie powiedzieć jak wygląda wspólpraca z nim, ale zdjęcia robi super. Patrząc na nie to osobiście mogłabym stwierdzić, że to najlepszy fotograf weselny w Krakowie Zobacz sobie na jego stronie, może ma jakies wolne terminy
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015