#2016-11-08 02:13:12 

Piramidka

Użytkownik

Witajcie, od jakiegoś czasu bardzo poważnie zastanawiam sie nad zmianą pracy, chciałabym jednak, abyście spojrzeli na moją sytuację z boku i powiedzieli mi, czy nie przesadzam. Otóż, pracuję w sklepie z kosmetykami, jest to mały sklep z tzw kosmetykami naturalnymi, nie jakas sieciówka. Pracuję na dwie zmiany,, od 7.00 – 15.00 i 15.00-22.00. Mimo że nie jest to duży sklep, ruch też nie jest jakiś strasznie duży, top mam naprawde bardzo dużo obowiązków. Zamówienia, dostawy, ogarmniecie sklepu, rozmowy z dostawcami, a do tego szef poprodził mnie, żebym oprócz tego jeszcze prowadziła strone sklepu na facebooku. Poza tym miała byc jedna sobota pracujaca w miesiacu a prawda jest taka, ze od dwóch miesiecy nie miałam wolnej soboty. Mam naprawde duzo obowiazków za najniższą krajowa... Na umowie oczywiscie wpisane mam 800 zł. Jestem bardzo zmęczona, czasami nie wiem, w co mam ręce włożyć w ciągu dnia. Czy ja przesadzam i nie ma co zmieniac pracy (wiem, ze tez nie tak łatwo znaleźć prace) czy szukac innej?
#2016-11-08 05:02:44 

Liza

Użytkownik

Myślę, że powinnaś szukać nowej pracy i to od zaraz! Szef ewidentnie Cie wykorzystuje i to za smieszne pieniadze. Koniecznie wejdź na portal pracy Mazowieckie jest pełne ofert pracy, na pewno znajdziesz coś dla siebie. Naprawde nie daj sie dalej wykorzystywac
#2016-11-08 05:26:33 

Masta

Użytkownik

Rozumiem, że pewnie boisz sie o prace. Najlepiej szukaj nowej jednocześnie nadal jeszcze pracująć w sklepie. Jak tylko znajdziesz coś fajnego, to sie zwolnisz. Niestety trafiłaś na typowego prywaciarza, który po prostu wykorzystuje ludzi..
#2016-11-08 08:10:56 

Abba

Użytkownik

Ja na przykład bardzo szybko znalazłam fajną pracę na portalu pracy w Katowicach. Portal to naprawde super sprawa, znam wiele osób, które w ten sposób znalazły swoją pracę. Nie daj sie wykorzystywac, jesli źle się czujesz w tej pracy, to nie ma co tkwić w czyms takim na siłe, nie o t chodzi w pracy, żeby robić za dwóch a dostawać wypłatę za jednego
#2016-11-08 09:16:26 

Piramidka

Użytkownik

Dziękuję! Zrobię tak, jak mówicie. Pozdrawiam Was!!!
#2016-11-08 11:25:18 

Abba

Użytkownik

Powodzenia!
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015