#2016-12-07 00:21:53 

Piramidka

Użytkownik

Hejka wszystkim forumowiczom. Jakie kołdry preferujecie? Zmieniacie je często, czy wcale? Gdzie je kupujecie? Pozdrawiam.
#2016-12-07 01:08:14 

Cudotwórca

Użytkownik

W sumie to niewiele mogę powiedzieć o kołdrze w naszym domu, ponieważ każdej nocy rozpoczyna się ponadczasowa walka o kawałek pościeli na naszej stronie łóżka. Jestem jednak dżentelmenem i pozwalam mojej dziewczynie, żeby zabierała mi kołdrę, niech ma to fałszywe poczucie wyższości w naszym związku :D.
#2016-12-07 02:58:46 

Liza

Użytkownik

Chyba każdy zna taką ‘’walkę’’ :p. Mój facet jednak nie jest taki wyrozumiały jak T :D.
#2016-12-07 05:46:00 

Masta

Użytkownik

Ja kupiłam swoją kołdrę przez Internet – w sklepie Proecodreams.pl. Jestem strasznym zmarzluchem, więc moja przyjaciółka poleciła mi zakup cieplutkiej kołdry puchowej. Ona wie także (moja przyjaciółka, nie kołdra), że jestem zwolenniczką ekologicznych rozwiązań, dlatego bardzo szybko zaprzyjaźniłam się z tą kołdrą :). Na stronie internetowej: https://proecodreams.pl/26-koldry-puchowe możecie zobaczyć dostępne kołdry, jeśli chodzi o wielkość. Tam też jest więcej zalet tych kołder, moim zdaniem są najlepsze nie tylko na zimę.
#2016-12-07 08:02:11 

Abba

Użytkownik

Wow, super! Weszłam na link, który poleciłaś i jestem miło zaskoczona. To fajny zabieg, że producenci przedstawiają w skrócie swoją pracę, czyli lapidarnie opisują etapy tworzenia kołdry. Dzięki temu klient ma wrażenie, że naprawdę wie co kupuje.
#2016-12-07 09:09:31 

Masta

Użytkownik

Racja, dlatego lubię robić tu zakupy. W ofercie są także poduszki puchowe, które kupuję do kompletu z kołdrą, którą wyżej Wam przedstawiłam. Ceny są w porządku, w dodatku zakupy online są bardzo wygodne.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015