#2016-12-08 01:00:54 

Liza

Użytkownik

czy ktoś z obecnych na forum osób miał może slub i wesele w jednym miejscu w Lublinie? Konkretnie chodzi o hotel. Mój narzeczony mnie do tego bardzo namawia, bo uważa, że mniej z taką formą kłopotu, w sensie przejazdów. Ja w sumie myślałam o urzędzie stanu cywilnego, szczególnie że w Lublinie to ładnie wygląda. Co byście doradzili?
#2016-12-08 01:11:25 

Rycząca

Użytkownik

ja miałam konkordatowy w kościele więc doświadczenia w tym temacie żadnego, ale jakby się zastanowić to rzeczywiście może to być bardzo wygodne. Szczególnie kiedy pogoda nie dopisze, to panna młoda minimalizuje ryzyko zabrudzenia sukienki koniecznością przemieszczania się. Myślę, że to bardzo fajny patent.
#2016-12-08 02:46:18 

Masta

Użytkownik

jak masz taką możliwość, to świetna sprawa. Zresztą na wyspach brytyjskich większość ślubów odbywa się w hotelach, które z tego biznesu w zasadzie żyją. Uważam że w Polsce wesela w hotelach też są organizowane na bardzo wysokim poziomie. Byłam na jednym tutaj http://agit-hotel.pl/wesela/ i wiem, że para młoda miała dodatkowo wsparcie pracownika hotelu, który profesjonalnie zajmuje się organizacją imprez. Więc naprawdę super. Do tego Hotel AgitCongress&Spa oferuje bardzo fajną salę, dużo miejsca do tańczenia.
#2016-12-08 05:25:16 

tłumaczka

Użytkownik

zachęcam do organizacji wesela w hotelu. Ślub też może wypaść bardzo uroczyście, jak zadba się o odpowiedni wystrój sali, żeby nadać odświętnego i podniosłego charakteru uroczystości. Z tym jednak nie ma problemów, bo hotele dbają o każdy szczegół i poważnie traktują swoich klientów. Wiadomo, jak jakaś para raz się sparzy to później opinia zaczyna krążyć w świecie i rzuca cień na usługi hotelu.
#2016-12-08 07:33:27 

Sinoka

Użytkownik

Miałam wesele i też ślub w hotelu i nie mogę nic złego powiedzieć. Obsługa extra, jedzenie przepyszne, wystrój sali taki, jaki sobie wymarzyłam. Goście później zostali ulokowani w przytulnych pokoikach i mieli mozliwośc późniejszego wykwaterowania. Bardzo miło wspominam ten mój weselny czas.
#2016-12-08 08:42:55 

Bartolini

Użytkownik

slubu w hotelu nie miałem, tylko wesele. Pracownicy bardzo pomocni i nawet doradzali i podpowiadali kilka myków w wystrajaniu sali oraz wyborze menu. Na pewno będziesz zadowolona z takiego rozwiązania. Oddajesz się w końcu w ręce ekspertów.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015