#2016-12-19 09:20:15 

Piramidka

Użytkownik

Witajcie! Moja dobra koleżanka poprosiła mnie o to, bym pomogła jej stworzyć nowy image. Pomyślałam sobie, że czemu nie, to może być fajna przygoda. W praktyce, jest to harówa jakich mało… i nie zazdroszczę tym wszystkim stylistkom. Bo co my się nia chodzimy i na oglądamy, to jedno – to frajda, ale co ona się namarudzi… ja w czasie nawet mojego PMSu tak nie smęcę jak ona, a mój facet twierdzi, że straszna jestem :P Więc poszukuję teraz jakichś fajnych ubrań, najlepiej sukienek, kombinezonów, dla kobiety w wieku 25 lat mniej więcej.
#2016-12-19 10:07:28 

Cudotwórca

Użytkownik

Haha, a ja zawsze myslałem, że laski świetnie się bawią na zakupach :D
#2016-12-19 11:14:20 

Liza

Użytkownik

Owszem, świetnie się bawimy, jeśli wybieramy coś dla siebie :) Ale wierz mi,kolego, mamy myślę pdoobne odczucia do Waszych, jeśli chodzimy z koleżanką, która chce sobie „coś” kupić, a to coś jest czesto bardzo mocno niesprecyzowane ;)
#2016-12-19 11:53:51 

Masta

Użytkownik

Oj znam ja takie przypadki :D Fakt, że sama też byłam jako ta marudna… ale potem znalazłam ten sklep - https://splendear.com/ona/odziez/sukienki?manufacturer=16 i teraz jeśli coś mi się tylko podoba, to przesyłam koleżance do konsultacji. Jeśli się jej też podoba, to zamawiam.
#2016-12-19 12:35:47 

Likwidator

Użytkownik

To rzeczywiście dobry sklep. Nie tylko dla pań, ale także dla panów Splendear ma sporo do zaoferowania :) Kolezanka na pewno będzie zadowolona, jak jej coś niecoś zaproponujesz stamtąd.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015