#2017-01-09 01:18:24 

stonoga

Użytkownik

Witam. Zakladam watek, bo chcialbym zakupic opony online. Zawsze kupowalem opony w wulkanizacji, albo u mechanika. Wiem jednak, ze online mozna zrobic takie zakupy duzo taniej. Teraz stoje tylko przed dylematem jaki sklep wybrac. Polecacie coś?
#2017-01-09 03:03:06 

Likwidator

Użytkownik

Ja tam bym nie ryzykowal z zakupem opon online. Wedlug mnie to zbyt ryzykowne. To powazny zakup, zawsze lubię otrzymac fachową radę, pomoc przy wyborze itp. Online niestety nie zawsze jest taka możliwość.
#2017-01-09 04:05:48 

Zoltan2

Użytkownik

ja rowniez kupuje tylko u mechanika, nie ryzykowałbym przez internet, opony to zbyt droga inwestycja.
#2017-01-09 04:25:27 

ochroniarz

Użytkownik

Ludzie, bez przesady! Przecież internet to nie samo zło :D są sklepy, którym warto zaufać. Osobiscie polecam http://sklep.opony-kunicki.pl/ . Sprzedaz opon to usługa, która moim zdaniem nie wymaga bezpośredniego kontaktu z produktem. Jeżeli opis produktu jest szczegółowy to bez obaw można zakupic opony online. Polecam ten sklep, poniewaz obsluga jest naprawde profesjonalna i rozmowa telefoniczna w pełni zastępuje rozmowe w cztery oczy, czy kontakt z produtem.
#2017-01-09 05:44:48 

Bartolini

Użytkownik

Witam, witam. Z ciekawości wszedłem w ten wątek, mimo że akurat opon nie potrzebuję. Ale rzeczywiscie Opony Kunicki wydaje sie byc bardzo fajnym sklepem. Przede wszystkim moją uwagę zwróciły ceny produktów, które sa bardzo atrakcyjne,.
#2017-01-09 06:35:32 

Towarzyszka_życia

Użytkownik

JA kupowalam do tej pory opony w sklepach stacjonarnych, ale znajomy namowil mnie do skorzystania z oferty sklepu online i nie zaluje. Od teraz zawsze bede zamawiala opony przez internet. Wygoda, wygoda, wygoda. I tak jak bylo powiedziane wczesniej, wcale nie jest konieczny bezposredni kontakt z produktem. Wbrew pozorom kupujac opony online jest mozliwosc ze skorzystania z fachowej pomocy doradców a w opisach znaleźć mozna informacje niezbedne do wyboru optymalnego rozwiązania.
#2017-01-09 09:22:16 

stonoga

Użytkownik

Dziękuję serdecznie. Chyba skorzystam z polecanego przez Was sklepu – wtedy sam podziele sie swoimi odczuciami. Pozdrawiam!
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015