#2017-01-12 00:07:32 

Liza

Użytkownik

Bardzo prosze o pomoc w znalezieniu dobrej oferty na sprzęgła zębate do wałów. Najlepiej w sklepie internetowym. Jestem stosunkowo nową pracownicą a koleżanka która zwykle zajmowała się tymi zamówieniami poszła na macierzyński. Mam co prawda wgląd w historię zamówień i widzę dużo sklepów i firm ale przydałaby się jeszcze opinia osób na co dzień pracujących z maszynami. Będę bardzo wdzięczna za pomoc.
#2017-01-12 02:57:06 

Bartolini

Użytkownik

Zapytaj swojego szefa bo czasem jest tak że większe zakłady mają stałe umowy na dostarczanie czesci z różnymi dostawcami. Jeśli natomiast masz mozliwość podjecia decyzji to też dobrze byloby zapytac. Jestes przeciez nowa wiec skad masz wszystko wiedzieć?
#2017-01-12 03:26:47 

Zachariasz

Użytkownik

Chyba nigdy nie pracowałeś u prywaciarza :). Tam trzeba wiedzieć i już, plus dla koleżanki ze szuka odpowiedzi gdzie tylko sie da. Podpowiem Ci że warto zajrzeć na te strone: apex.kepno.pl. To dobry sklep, z atrakcyjnymi cenami. Jeśli będą mieli to czego szukasz to zamawiaj w ciemno, pzdr.
#2017-01-12 06:00:56 

Blikon

Użytkownik

Zgadzam się z kolegą. Sprzęgła zębate do wałów najtaniej dostaniesz własnie tam. Na wypadek problemu ze znalezieniem daję ci bezpośredni link - http://apex.kepno.pl/index2.php?page%5B0%5D=zebate i mam nadzieje że sobie poradzisz bo kobiecie musi być trudno w tej branży. W razie pytań pisz śmiało, na pewno postaram się szybko odpisać.
#2017-01-12 08:07:03 

Liza

Użytkownik

Dziękuję, strasznie się cieszę że tu napisałam bo nie wiem jak sama bym sobie z tym poradziła. Pytałam i stałej umowy z nikim nie mamy, szef powiedział mi tylko żebym znalazła coś taniego i dobrego a jak będzie źle to się odeśle. Mimo to nie chciałabym żeby było źle także wielkie dzięki za polecenie i liczę że bedzie to strzał w dziesiątkę :).
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015