#2017-01-17 08:16:28 

Likwidator

Użytkownik

No witam was. Czy ktoś z Was zna jakieś miejsce, nie wiem skup aut? Bo pilnie potrzebuje sprzedać auto swojego brata i tak się zastanawiam czy ktoś akurat może mi coś doradzić? Będę wdzięczny za Waszą pomoc i porady ;) pozdrawiam serdecznie i z góry dzięki za odp!
#2017-01-17 10:48:40 

Zachariasz

Użytkownik

Ma farta kolego, bo akurat jestem z Kalisza i znam się dobrze na motoryzacji :P najlepszą ofertę zdecydowanie dostaniesz tutaj: http://moto-home.pl/obszar-dzialania/kalisz/ bo to zdecydowanie najlepszy skup w mieście. Bardzo polecam to miejsce, bo dostaniesz uczciwe ceny i bez problemu sprzedaż auto. Zresztą ten link co Ci dałem to tam wszystko sobie fajnie sprawdzisz i będziesz wiedział co i jak.
#2017-01-17 11:21:39 

Mistral

Użytkownik

Potwierdzam słowa kolegi wyżej, byłem w Kaliszu i faktycznie ten skup jest jednym z lepszych, także bez problemu można tam podjechać i sprzedać swoje auto. Szczególnie, że cenowo bardzo fajnie to wychodzi. Wiele skupów chce dać grosze, a ten to jednak szanuje swoich klientów i daje uczciwe oferty. Także jak najbardziej warto się tam zgłosić ;) mam nadzieję, że pomogłem podjąć decyzję :D
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015