#2017-01-26 02:25:28 

Blikon

Użytkownik

Dzień dobry. Dość pilnie szukam kogoś kto zająłby się przetłumaczeniuem treści na mojej stronie internetowej. Chodzi o tłumaczenia na język rosyjski, z języka polskiego oczywiście, bo moja strona koniecznie musi mieć właśnie rosyjską wersję językową. Może macie kogoś znajomego kto może się tym zająć albo znacie dobrego tłumacza, który nie będzie bardzo drogi i zrealizuje takie właśnie zlecenie? Bardzo będę wdzięczny za pomoc. Pozdrawiam!
#2017-01-26 02:38:53 

Piramidka

Użytkownik

Tanio i profesjonalnie to ja nie wiem czy jedo do drugiego pasuje. Jeśli to ważna strona internetowa, chociażby związana z Twoim biznesem, to zdecyowanie powinieneś postawić na profesjonalnego tłumacza, nawet jeśli będzie trochę drożej, takie moje zdanie przynajmniej ;)
#2017-01-26 05:00:11 

Liza

Użytkownik

Możesz sobie w internecie poszukać, sporo osób się ogłasza, tylko musisz po prostu dobrze potem takie osoby weryfikować i, jeśli nie korzystasz z tłumaczeń realizowanych przez firmę to absolutnie nie płać nic z góry. Jak ktoś nie chce tego robić bez zapłaty z góry to ma pecha, szkoda Twoich nerwów, kiedyś dałam się niestety nabić w butelę w ten sposób.
#2017-01-26 06:41:43 

Zachariasz

Użytkownik

Zajrzyj sobie Kolego na tę stronę internetową http://z-rosyjskiego.pl/stron-internetowych/, to jest strona właśnie bardzo profesjonalnego tłumacza, na którego usługach według mnie się nie zawiedziesz. Ja zlecałem tam tłumaczenia dokumentów, czasem słownictwo polskie sprawiało mi tam problemy ze zrozumieniem go, a jednak zlecenie zostao bardzo dobrze wykonane, nie mam żadnych zastrzeżeń.
#2017-01-26 07:04:31 

Blikon

Użytkownik

No dobra, a jak z cenami? Nie będzie jakoś przesadnie drogo jeśli skorzystam z pomocy tego tłumacza? Nie ma co ukrywać, mój budżet jest bardzo skromny niestety :/
#2017-01-26 07:18:56 

Liza

Użytkownik

Sama też korzystałam z pomocy tej firmy Z-Rosyjskiego i faktycznie jest ona godna polecenia. Nie dość że było szybko to jeszcze wcale nie zapłaciłam jakichś ogromnych pieniędzy za usługę. Napisz tam to doskoniesz wycenę.
#2017-01-26 09:35:50 

Zachariasz

Użytkownik

Może uda Ci się dogadać, może coś utargować. Zacznij od napisania do niego, to nic nie kosztuje. Poznasz proponowaną cenę, a potem ewentualnie możesz spróbować coś z tym zrobić.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015