#2017-01-27 08:49:54 

Sinoka

Użytkownik

Jak wiadomo w nowym roku pierwsze co zaczyna dręczyć sumienie to postanowienia noworoczne a w zasadzie to że nic sie nie robi zeby je zrealizować. Obiecywałam sobie wiecej ćwiczeń, przynajmniej godzinę czytania wieczorem i znalazienie jakiejś opcji żeby dorobić sobie kase ale jak narazie nic nie zrobiłam w tych kierunkach a czas leci. Macie jakieś sprawdzone sposoby na realizację postanowień? Podzielicie się?
#2017-01-27 09:18:26 

Blikon

Użytkownik

Mądrale mówią że wystarczy zacząć i po prostu robić ale w moim przypadku to niestety nie działa. W pewnym momencie chyba brakuje mi motywacji i wolę zrobić coś wygodnego jak ogladanie tv czy granie na kompie takze doskonale cie rozumiem. Od poczatku roku chodze do profesjonalnego coacha na te zajęcia - http://michallegowski.pl/w-roku-2016-stan-sie-wyjatkowy/ i widze poprawę. Jestem bardziej skoncentorwany i po prostu chce mi się coś robić.
#2017-01-27 11:38:37 

Zachariasz

Użytkownik

Chyba jestem mądralą bo twierdzę że jak człowiek ma cel to nie potrzebuje motywacji itd. Trzeba ten cel po prostu odnaleźć a jest to bardzo trudne bo wszystko wokół jakby celowo jest nastrojone do rozleniwiania nas i odwracania od tego co w życiu najwazniejsze.
#2017-01-27 14:37:18 

Blikon

Użytkownik

Troche racji musze ci przyznać z tym że nie znam nikogo kto sam z siebie odnalazłby swój cel i wiedział na 100% co chce robić.
#2017-01-27 15:35:42 

Zachariasz

Użytkownik

Niestety taki jest dzisiejszy świat wiec nie dziwie sie ze ludzie chodza do coachów bo czasami tylko oni potrafią pomóc.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015