#2017-01-30 06:47:29 

Liza

Użytkownik

Witam wszystkich, od jakiegos czasu w mojej sypialni wieje nudą. Nie żeby nic się nie działo, ale z mężem chyba wpadliśmy w rutynę, a co za tym idzie coraz gorzej się dogadujemy. Wszystko co złe w sypialni później przenosi się na życie codzienne. Oboje chcemy to zmienić i szukamy zmian. Co myślicie o używaniu gadżetów w sypialni? Czy mając 40 lat na karku nie jest na to za późno?
#2017-01-30 09:35:02 

Masta

Użytkownik

40 lat na karku i Ty myślisz, że wszystko co dobre i związane z seksem jest już poza Tobą? Bardzo się mylisz, nawet nie wiesz ile jeszcze fajnych i ciekawych rzeczy odkryjesz w związku ze sprawami łóżkowymi. Co do gadżetów to nawet się nie zastanawiaj tylko uderzaj śmiało do jakiegoś sklepu.
#2017-01-30 10:32:10 

Cudotwórca

Użytkownik

Dokładnie tak jak piszesz moja drogaa. Jeśli chodzi o gadżety sypialnianie to chyba każdy facet lubi tego rodzaju zabawki. Ja bardzo lubię patrzeć na moją żonę, jak się bawi wibratorem. To chyba całkiem normalny objaw…
#2017-01-30 11:09:04 

Liza

Użytkownik

No pewnie tak, ale czasami człowiek jeszcze myśli, że może nie wypada, czy coś. Wiem, że to głupie, ale jakby nie patrzeć dość rzadko rozmawiamy na te tematy. Zawsze liczył się spontan :)))
#2017-01-30 11:34:13 

Masta

Użytkownik

No i dlatego teraz też powinnaś pójść na całosc i sprawić sobie na przykład cos takiego http://pinkarrow.pl/bullet-mini-wibratory, jest to świetna zabawa i we dwoje i solo. Dobry wibrator potrafi umilić wspólne wieczory i te, kiedy męża nie będzie w domu…
#2017-01-30 12:10:16 

Likwidator

Użytkownik

Polecam ten sklep, bo można w nim znaleźć wiele świetnych artykułów, nie tylko jeśli chodzi o wibratory, ale wszystko co związane z sypialnią i czasem tam spedzanym np. można kupić świetną bieliznę, ktra urozmaici noce spedzane w sypialni, czy róznego rodzaju olejki wspomagające stan podniecenia.
#2017-01-30 14:35:19 

Trzygłów

Użytkownik

W pewnym momencie przychodzą takie czas, że już samo podniecenie pomiędzy wojgiem ludzi nie wystarcza i trzeba sięgnąć po coś jeszcze. Ale dobrze, że tego rodzaju produkty są dostępne i to w bardzo wygodnej sprzedaży.
#2017-01-30 15:36:51 

Bartolini

Użytkownik

Potwierdzam, sam ostatnio odwiedziłem sklep http://pinkarrow.pl/ i zrobiłem dość duże zakupy. Oczywiście calosc była konsultowana z żoną. Takie wspólne zakupy również w tego rodzaju sklepi to czysta przyjemność.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015