#2017-01-30 22:15:59 

Cudotwórca

Użytkownik

Zdaję sobie sprawę, że jest na rynku szeroka oferta najróżniejszych zabezpieczeń, ale potrzebuję obecnie jakiegoś dobrego systemu dla mojej babci. Jeszcze przed śmiercią dziadka przenieśli się do domku. Jednak odkąd dziadek odszedł widzę, że stała się bardziej lękliwa. Chce więc jej dać poczucie bezpieczeństwa, żeby też mogła wiedzieć, kto do niej np. dzwoni do drzwi. Wiem, trochę chaotycznie piszę, ale za dużo mśli na raz w krótkiej formie chciałem Wam przekazać :P
#2017-01-30 22:59:17 

Likwidator

Użytkownik

Zawsze babci możesz zainstalować monitoring. Najlepiej wi-fi, żebyś Ty mógł mieć podgląd na to, co się dzieje w okolicach jej domu. Jej samej zaś nie wiem, czy bym dawał podgląd, bo nic innego by pewnie nie oglądała :P
#2017-01-30 23:27:28 

Trzygłów

Użytkownik

A nie możesz po prostu zabrać babci do siebie? Na pewno byłaby uradowana i wted czułaby się najbezpieczniej.
#2017-01-31 00:33:28 

Cudotwórca

Użytkownik

Generalnie to mieszkam dwie ulice stąd, więc jeśli trzeba by było, to szybko interweniuję. Kamery więc jak najbardziej na tak – jeszcze tylko kwestia firmy. Aco z kontrolą tego, jak ktoś dzwoni do jej furtki? Babcia zawsze miała z tym problem, że nie widzi, kto do niej przychodzi. W bloku wiadomo… był wizjer w drzwiach, a tutaj tylko okno, z którego nic nie widać.
#2017-01-31 02:38:27 

tłumaczka

Użytkownik

Hej! Sprawdzałeś może oferty firmy monitoring-it.pl? Mają doskonałe rozwiązania własnie na takie przypadki. Zainstaluj babci np. wideofon, to wtedy nie tylko będzie mogła usłyszeć, ale i zobaczyć, kto do nej idzie :) Znajdziesz je pod adresem http://monitoring-it.pl/oferta/domofony-wideodomofony. To nowoczesny sprzęt, więc nie ma opcji by zawiódł. Przy okazji też objaśnią babci, jak to działa.
#2017-01-31 04:21:30 

Cudotwórca

Użytkownik

A co to za firma w ogole?
#2017-01-31 05:59:36 

tłumaczka

Użytkownik

To specjaliści z zakresu monitoringu, którzy działają na obszarze małopolskiego i okolic. Mają sporo doświadczenia w zakresie zakładania całych instalacji ochronnych. Zresztą, najwięcej informacji o nchz najdziesz na stronie http://monitoring-it.pl/o-firmie. Co jednak też ważne, przynajmniej dla mnei było, że nie tylko wszystko montują, ale też oferują doradztwo i szkolenia z zakresu obsługi całego tego sprzętu.
#2017-01-31 06:42:12 

Trzygłów

Użytkownik

Ja dorzucę od siebie, że mam od nich zainstalowane nie tylko monitoring, ale alarmy i to zarówno w domu, jak i w firmie. Nim zainstalują całość, to jeszcze dokonują bezpłatnej wyceny, więc masz wgląd w koszta nim jeszcze podejmą się robót.
#2017-01-31 08:39:27 

tłumaczka

Użytkownik

Aha… to rzeczywiście chyba będzie dobrze nawiązac z nimi kontakt. Dzięki Wam za podpowiedzi. Pozdrawiam serdecznie!
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015