#2017-02-02 02:03:22 

Masta

Użytkownik

Drodzy forumowicze! Wielkimi krokami zbliża się wesele i czas pomyśleć o pierwszym tańcu, ale nie mam pojęcia którą szkołę tańca wybrać. W Warszawie jest ich tak wiele, a na niektóre po prostu mnie nie stać. Moglibyście coś polecić?
#2017-02-02 03:12:34 

Abba

Użytkownik

Pierwszy taniec to faktycznie ważna sprawa, ale czy aż tak ważna żeby korzystać z usług szkoły tańca? Ja ze swoim mężem ćwiczyłam przy filmikach z Internetu i wyszło to naprawdę bardzo dobre. Może warto byłoby pomyśleć o takim rozwiązaniu?
#2017-02-02 05:03:19 

Likwidator

Użytkownik

Takie uczenie się samemu dużo dobrego nie przyniesie. Ja mogę polecić Ci szkołę tańca Rising Stars, gdzie razem z małżonką przygotowywaliśmy się do naszego pierwszego tańca. My postawiliśmy na klasykę i zatańczyliśmy walca, ale zazwyczaj każdy tańczy to w czym czuje się lepiej - może to być rumba, fokstrot, a i pewnie paso doble by się sprawdziło.
#2017-02-02 06:07:41 

Trzygłów

Użytkownik

Jeżeli chodzi o pierwszy taniec kurs w Warszawie może zaoferować wyłącznie jedna szkoła i to właśnie ta, o której wspomniał kolega. Generalnie nie trzeba tańczyć pierwszego tańca, ale zgodnie z Polską tradycją jest to doskonałe zaproszenie dla pozostałych gości, aby i oni rozpoczęli zabawę. Na stronie http://www.risingstars.com.pl/oferta/kurs-pierwszy-taniec dowiesz się więcej na temat pierwszego tańca i oferty, którą może Ci przedstawić ta szkoła.
#2017-02-02 08:48:43 

Sinoka

Użytkownik

Taka piękna chwila nie może obejść się bez pierwszego tańca! Koniecznie wybierzcie tę szkołę, którą polecają poprzednicy. Również uczyłam tam się tańczyć, choć jeszcze nie do pierwszego tańca, ale widziałam przyszłych nowożeńców, którzy z zapałem pod bacznym okiem instruktora trenowali swoje układy - niektóre zabawne, inne trochę niedokładne, a jeszcze inne perfekcyjne, niczym tańczone przez zawodowców.
#2017-02-02 09:35:42 

Masta

Użytkownik

Jest tylko jeden problem. Oboje nie potrafimy tańczyć. Powiedziałabym nawet, że mamy dwie lewe nogi i przy odrobinie szczęścia zarazimy naszą niezdarnością nawet instruktora. Da radę coś z tym zrobić?
#2017-02-02 12:03:25 

Sinoka

Użytkownik

Oczywiście! Lekcje zaczynają się od podstaw, więc po kilku lekcjach na pewno odnajdziecie się na parkiecie bez problemu:)
#2017-02-02 13:15:04 

Masta

Użytkownik

Trochę się uspokoiłam. Dziękuję Wam za pomoc:)
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015