#2017-02-12 23:20:14 

Piramidka

Użytkownik

Znajoma podesłała mi ostatnio informacje o tym, że wybiera sie na kurs językowy dla opiekunek osób starszych. Sama jestem taką pracą zainteresowana, oczywiście w Anglii, i też chciałabym wziąć udział w takim kursie. Tylko pytanie, co tam mają mi do zaoferowania, czy to nie jest wyrzucenie pieniędzy w błoto?
#2017-02-13 00:55:31 

Liza

Użytkownik

Skoro chcesz iść na taki kurs to faktycznie warto się zorinetować czego można po nim oczekiwać. Jak dla mnie to najważniejsze cechy każdego kursu językowego to naturalnośc, bo ja człowiek jest naturalny to i rozmowa lepieej mu idzie. To tak na marginesie, ale nauka powinna opierać się o konkrente słownictwo z konkretnej grupy tematycznej.
#2017-02-13 01:40:48 

Cudotwórca

Użytkownik

Ja akurat specem językowym nie jestem, ale moja znajoma kończyła tego rodzaju kurs i powiem szczerze, żę z osoby, która nie znała języka praktycnzie wcale, zmieniłą się w niczego sobie panią, któa potrafiła powiedzieć to i owo. Bardzo dużo słownictwo medycznego na tym kursie się pojawiało z tego co pamiętam, a wiem to stąd, że znajoma chodziła z notatkami i utrwalała sobie materiał :))))
#2017-02-13 02:41:14 

Piramidka

Użytkownik

To znaczy, że była bardzo ambitna, w tym zawodzie to bardzo ważne, ale chyba jeszcze ważniejsza jest cierpliwość :))) Bez niej człowiek mgółby być bardzo szybko wyprowadzony z równowagi.
#2017-02-13 03:14:31 

Likwidator

Użytkownik

O tak, wiem coś o tym... Kurs językowy dla tej grupy zawodowej oferuje oczywiście podstawowe słownictwo i problematykę zawodu. Zobaczcie tutaj jak może taki kurs wyglądać http://akademiawroclaw.pl/oferta/kurs-angielskiego/dla-opiekunek/ i w jakich warunkach prowadzi się zajęcia. Właśnie w niewielkich grupach nauka idzie najlepiej...
#2017-02-13 04:17:25 

Trzygłów

Użytkownik

Dokładnie tak jak piszesz, im mniejsze ilościowo grupy, tym większe zainteresowanie nauczyciela uczniem, a co za tym idzie i lepsze efekty końcowe. Takie niby proste rzeczy, a właściciwele szkół językowych w dalszym ciągu nie mogą ich zrozumieć.
#2017-02-13 05:00:34 

Masta

Użytkownik

No widać, że w tej akademii językowej to już dawno zrozumieli...
#2017-02-13 07:53:28 

Abba

Użytkownik

Jeśli nauka języka, to tylko tutaj http://akademiawroclaw.pl/ i tylko z najlepszymi nauczycielami pod słońcem. Sama się uczyłam języka i wiem, jak wybór szkoły potrafi zmotywować do działania.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015