#2017-02-24 05:37:24 

Trzygłów

Użytkownik

Od kogo macie wodę w firmie? Możecie mi polecić jakąś dobrą i sprawdzoną, która się tym zajmuje? Macie kogoś fajnego w tej branży, godnego polecenia? Zależy mi na profesjonalnych usługach, terminowych dostawach i w razie potrzeby szybkich naprawach dystrybutora do wody, który oczywiście powinien być też dostarczany przez tę firmę… Będę wdzięczny za jakieś polecenie i pomoc w tej sprawie. Aha, i ważne żeby firma ta działała na terenie Wrocławia.
#2017-02-24 08:36:33 

Sinoka

Użytkownik

O ile dobrze wiem u nas dostawa wody do firmy Wrocław jest od tej tutaj firmy: http://aqua-serwice.pl/ i raczej nie ma z nimi żadnych problemów. Woda dostarczona zawsze na czas, na umówiony termin i pod wskazany adres, jak coś jest nie tak z dystrybutorem to szybko pojawia się ktoś, kto zajmuje się tą usterką i go naprawia. Bardzo sympatyczni pracownicy od nich się u nas pojawiają i woda też bardzo smaczna.
#2017-02-24 11:25:14 

Trzygłów

Użytkownik

Ale pani sama z nimi nie współpracuje, tak?
#2017-02-24 11:38:58 

Sinoka

Użytkownik

No tak nie do końca, bo oni wodę to do firmy w której pracuję przywożą. Ale wszyscy sobie bardzo chwalą i naprawdę widać, że wszystko jest zawsze dopilnowane i na czas.
#2017-02-24 12:00:06 

Trzygłów

Użytkownik

Okej, okej, rozumiem. Dziękuję bardzo.
#2017-02-24 13:23:02 

ochroniarz

Użytkownik

Ja też Ci polecam tę firmę. Ja akurat jestem osobą, która jest w firmie odpowiedzialna za dopilnowanie tego typu dostaw jak właśnie woda, kawa, mleko i tak dalej, a z nimi nigdy nie ma problemu. Tak jak się człowiek z nimi umówi tak zawsze przyjeżdżają, jak trzeba serwisować dystrybutor to też nikt nigdy nie marudzi i nie odkłada tego nie wiadomo na kiedy i w ogóle. Naprawdę łatwo się z nimi dogadać, są elastyczni i mają całkiem korzystne ceny tej wody i wynajmu dystrybutorów.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015