#2017-04-10 00:01:24 

ochroniarz

Użytkownik

Hej. Interesują mnie nowoczesne panele ścienne, posiadające oryginalne wzory. Najbardziej intrygują mnie panele 3D, choc być może uda mi się znaleźć też interesujące modele paneli, które nie są trójwymiarowe. Czy wiecie, gdzie znajde niebanalne panele ścienne w dobrej cenie?
#2017-04-10 02:07:53 

Zoltan2

Użytkownik

Według mnie do najciekawszych i najmodniejszych obecnie paneli ściennych należy imitacja betonu architektonicznego, która został szczegółowo opisana pod adresem internetowym http://zddesign.eu/panele-scienne/beton-architektoniczny/. Są to panele, które świetnie podkreslają industrialny oraz minimalistyczny styl. Cena jednego panelu, który został wykonany z wysokiej jakości gipsu naturalnego z domieszką surowców pochodzenia wulkanicznego, to około 100 złotych.
#2017-04-10 02:57:08 

ochroniarz

Użytkownik

No jest to niewątpliwie interesująca i oryginalna propozycja. Cena tego panelu również jest bardzo zachęcająca. A jakie jeszcze produkty oprócz imitacji betonu oferująca ją firma ma w swojej ofercie?
#2017-04-10 05:38:31 

Rycząca

Użytkownik

Istotną część oferty tej firmy stanowią również panele ścienne 3D w dobrej cenie. Producent swoją aktualną propozycję tego typu paneli wraz z wymiarami oraz cenami zamieścił na stronie http://zddesign.eu/cennik/. Jak sam zauważysz, ceny poszczególnych produktów są bardzo atrakcyjne. Cena rozpoczyna się już od ok. 20 złotych za panel odznaczający się świetną jakością i funkcjonalnością.
#2017-04-10 06:28:14 

ochroniarz

Użytkownik

Jestem naprawde mile zaskoczony tym cennikiem. Nie sądziłem, ze już za kilkadziesiąt złotych można kupić dobry, estetyczny oraz trwały panel ścienny 3D. A które modele paneli 3D uważasz za najbardziej warte rekomendacji?
#2017-04-10 08:57:12 

Zoltan2

Użytkownik

Trudno mi wskazać jakiś jeden konkretny model, gdyż tak naprawdę wiele zalezy od gustu danego kupującego, a także od wyglądu wnętrza, w którym panel ma zostać zamontowany. Jeśli wnętrze ma być nowoczesne i minimalistyczne, to może do niego pasowac np. mozaika z sześciokąta lub panel ze wzorem w luźno ułozone kwadratowe płytki. Zwolennikom bardziej tradycyjnego wystroju może spodobac się natomiast panel ze wzorem w miękką, pikowaną powierzchnię mebli. W kolekcji znalazło się również coś do pokoju dziecięcego, a mianowicie jest to panel przypominający klocki lego.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015