#2017-04-13 03:36:07 

Zoltan2

Użytkownik

Gdzie znajdę jakiś niedrogi, ale dobry serwis klimatyzacji na Śląsku? Klimatyzacja w biurze nie działa nam tak jak powinna i trzeba ją w końcu naprawić. Zwlekam z tym, bo nie chcę dezorganizować pracy, rozpraszać pracowników przybyciem fachowców… Mam wrażenie, że są na to szczególnie podatni.;)
#2017-04-13 05:52:13 

Słoneczna

Użytkownik

Wiesz co, niesprawna klimatyzacja latem potrafi bardziej rozpraszać, niż kręcący się gdzieś serwisanci.;) Serio, lepiej po prostu ją naprawić, wszyscy będą zadowoleni. Pamietam jak w mojej firmie było upalne lato i padła nam klimatyzacja, wszystko szło sto razy wolniej, a co gorsza okna mamy wystawione na samo słońce…
#2017-04-13 06:54:38 

ochroniarz

Użytkownik

Może zerknij sobie na stronę internetową https://klimapoint.pl/klimatyzacja/serwis-klimatyzacji/, tam jest dosyć sensowna oferta. Mają dobry, a tani serwis klimatyzacji Śląsk chyba nie ma lepszej propozycji. Przede wszystkim też dlatego, że szybko uwijają się z robotą i nie musisz się martwić tym rozpraszaniem uwagi w biurze.;)
#2017-04-13 09:05:33 

Zoltan2

Użytkownik

Dzięki za link. Przeglądam ich stronę i widzę, że jest tam sporo ciekawych informacji… Czy komuś z was udało się kiedyś dofinansować założenie klimatyzacji? Czy to tylko taka bajka?;) Co do samej klimatyzacji to wiem, że latem to konieczność, też mamy taką lokalizację, że jest bardzo gorąco.
#2017-04-13 09:30:46 

Słoneczna

Użytkownik

Jak najbardziej jest to możliwe. Program dofinansowania przedsiębiorstw jest przecież prawdziwy, jeśli tylko trochę się postarać można uzyskać dofinansowanie. Generalnie jeśli ta firma ma stały kontakt ze sprawami tego typu to muszą pomóc w załatwieniu formalności… ZUS nie zawsze jest taki straszny jak go malują.;)
#2017-04-13 11:01:15 

ochroniarz

Użytkownik

Zgadzam się, chociaż generalnie ZUS robi wszystko, by utrudnić życie przedsiębiorcy to czasami, ale tak W RAMACH WYJĄTKU zdarza się, że pomoże i sypnie jakimś groszem na dofinansowanie firmy. Dzięki temu można chociaż trochę wyjść na plus i zyskać energię na dalszy rozwój.;)
#2017-04-13 11:15:50 

Zoltan2

Użytkownik

Dobrze wiedzieć, bo tak szczerze to nawet bym o tym nie pomyślał… Może i czasami z ZUSem idzie się jakoś porozumieć.;) Warto spróbować. Jeszcze raz dzięki za odpowiedzi i pozdrawiam.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015