#2017-05-22 23:18:58 

Trzygłów

Użytkownik

Witam, mam pytanko, otóż w moim nowym domu mam bardzo duży pokój kąpielowy i chciałbym w nim wydzielić dwie spore kabiny prysznicowe ze szkłem piaskowanym, bo przeźroczyste szkło nie zdaje egzminu, wiecie może kto zajmuje się piaskowaniem szkła w Poznaniu, znacie jakąś firmę godną polecenia?
#2017-05-22 23:48:04 

ochroniarz

Użytkownik

To się ludziom dobrze powodzi, ja to mam malutką łazienkę i ledwo mieści mi się kabina 80x80 a tu proszę gościu w jednym pokoju kąpielowym chce dwie duże kabiny prysznicowe, gdzie tu sprawiedliwość.
#2017-05-23 01:55:50 

Towarzyszka_życia

Użytkownik

Nie narzekaj tylko pomóż koledze, jak wiesz jaka firma zajmuje się piaskowaniem szkła, bo ja niestety nawet nie wiem co to jest to piaskowanie, sorry.
#2017-05-23 04:42:39 

Zachariasz

Użytkownik

Chyba moge ci pomóc, jeśli poszukujesz firmy która oferuje piaskowanie szkła Poznań to miasto, gdzie na pewno taką firmę znajdziesz. Zajrzyj tylko na http://oferta.convitro.com.pl/oferta/ i przejrzyj kompleksową oferte cenionej firmy z długoletnią tradycją, która oprócz szeroko pojetych usług szklarskich, zajmuje się także precyzyjną obróbka szkła, także zdobieniem szkła metodą piaskowania. Tą metodą zdobi szklane kabiny prysznicowe, ścianki szklane i wiele innych.
#2017-05-23 06:34:44 

Masta

Użytkownik

A gdybym chciała zamówić bardzo duże lustro na całą ściane łazienkową to mogę zlecić taką usługę polecanej firmie?
#2017-05-23 07:48:24 

Zachariasz

Użytkownik

Jasne ze tak, nie ma poroblemu, przejrzyj sobie dokładnie kompleksową ofertę firmy i jak masz jakieś wątpliwości to zadaj pytanie przez formularz kontaktowy, a na pewno pracownicy firmy odpowiedza na nie.
#2017-05-23 09:48:39 

Liza

Użytkownik

Musze powiedzieć, że zamawiałam u nich duże ścianki ze szkła hartowanego, do których zdobienia zastosowano właśnie piaskowanie szkła. Firma oferuje piaskowanie szkła w Poznaniu gdzie ma nowczesny park maszynowy. Już kilku moich klientów pytało mnie o namiary na firmę, która mi te ścianki robiła, więc na pewno robią wrażenie.
#2017-05-23 12:07:42 

Trzygłów

Użytkownik

No to pewnie i ja skorzystam z ich usług, a skoro firma oferuje piaskowanie szkła w Poznaniu to może się prysne do nich osobiście i zobacze na miejscu co i jak, wielkie dzieki.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015