#2017-06-28 22:28:27 

tłumaczka

Użytkownik

Mieszkam od niedawna w Poznaniu i niestety będę musiała podjąć się walki z moimi żylakami. Tragedii jeszcze nie ma, ale wygląda to już okropnie no i chyba specjalnie zdrowe to nie jest, a już wiele miesięcy z problemem chodzę i odwlekam wizytę u lekarza. Nie wiem niestety gdzie w tym mieście szukać pomocy, orientuje się może ktoś?
#2017-06-28 23:39:55 

Trzygłów

Użytkownik

Nie lekceważ żylaków, to nie tylko problem estetyczny, ale realne zagrożenie dla zdrowia, szczególnie jak prowadzisz mocno stojący tryb życia. Idź do rodzinnego na diagnozę, dostaniesz skierowanie i leczyć to! Nie ma na co czekać, czasem stosuje się metody farmakologiczne w ogóle.
#2017-06-29 01:55:19 

Sinoka

Użytkownik

Mnie bardzo pomogła metoda laserowa. Nie dość, że nic nie boli to w zasadzie nie było żadnych powikłań. Z zabiegu wyszłam jak ze sklepu, jakby nic się nie stało…nie żartuję.
#2017-06-29 04:31:02 

tłumaczka

Użytkownik

Że to poważne to wiem, ale człowiek jakiś taki głupi jest…Możesz powiedzieć Koleżanko gdzie byłaś na tym laserze?
#2017-06-29 07:17:06 

Sinoka

Użytkownik

Jasne, że tak. Wszystkiego dowiesz się tutaj http://chirurgianaczyn.pl/ o klinice, na której naprawdę się nie zawiodłam. Oprócz lasera stosują chociażby skleroterapię, metodę z prądem i wielu innych nowoczesnych metod, które absolutnie nie są inwazyjne. Oczywiście może tam też walczyć z żylakami w Poznaniu poprzez standardowy zabieg zamykania mechnicznego żył, jeśli chcesz, czasem pewnie innej opcji nie ma. Polecam jednak, bardzo profesjonalne miejsce.
#2017-06-29 08:25:14 

tłumaczka

Użytkownik

Tym laserem to mocno mnie zainteresowałaś bo nie bardzo mogę sobie pozwolić na jakieś siedzenie w domu później. Mam trudną sytuację i muszę pracować.
#2017-06-29 11:15:58 

Sinoka

Użytkownik

Na miejscu dowiesz się wszystkiego, przeprowadzą badania i na pewno zaoferują Ci najlepszą pomoc.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015