#2017-07-05 05:19:16 

tłumaczka

Użytkownik

Zamarzyły mi się takie właśnie wczasy, inne niż do tej pory – nie lecieć samolotem do Grecji z biurem podróży i nudno leżeć nad hotelowym basenem tylko właśnie popłynąć sobie na jakąś piękną grecką wyspę jachtem (osoby mające też płynąć mają oczywiście odpowiednie umiejętności i patenty), rozkoszując się po drodze słońcem i morzem. Może ktoś ma w tym jakieś doświadczenia i poleci dobrą ofertę? Cena jest ważna, ale przede wszystkim jakość, tzn. żebyśmy byli w pełni zadowoleni i żeby w trakcie błogiego wypoczynku nie zdarzyły się żadne zakłócenia :)
#2017-07-05 06:21:58 

ochroniarz

Użytkownik

Haha no tego to nikt ci nie zagwarantuje, możesz wybrać świetną firmę i dobrego armatora który dostarczy świetny jacht ale przecież zawsze może zdarzyć się coś nieprzewidzianego, zwłaszcza na morzu, choćby jeśli chodzi o warunki atmosferyczne, awarię czy uszkodzenie jachtu (dlatego ważne jest żeby dobra firma dysponowała dobrym i sprawnym serwisem który wam w razie czego niezwłocznie pomoże)
#2017-07-05 08:26:55 

tłumaczka

Użytkownik

No to właśnie takiej dobrej firmy szukam :) co do tych innych warunków to wiem, czasem może podziałać siła wyższa więc chcemy zadbać o wszystko to o co możemy, zrobić co w naszej mocy a wybór dobrej firmy to chyba podstawa :)
#2017-07-05 10:13:33 

Zoltan2

Użytkownik

Mądre podejście. Mogę polecić dobrą firmę oferującą wynajem jachtów do Grecji (i nie tylko ale tam też polecam płynąć, greckie wyspy są niesamowite, zwłaszcza widziane z morza, można się zakochać na całe życie), tutaj jest ta oferta: http://www.pasat-charter.pl/czartery-jachtow/akweny/grecja-charter.html. A w kolejne wakacje można zainteresować się innymi kierunkami :) np. Majorką, też super
#2017-07-05 11:01:45 

tłumaczka

Użytkownik

Na Majorce jeszcze nie byłam więc może faktycznie warto będzie udać się tam także w taki sposób jak nam się spodoba rejs jachtem :) ale na razie Grecja. Dziękuję, przejrzę tę ofertę i zapoznam się z warunkami, dzięki bardzo :)
#2017-07-05 11:44:29 

Zoltan2

Użytkownik

Nie ma za co, życzę niezapomnianych wakacji na morzu :) Pozdrawiam
#2017-07-05 12:03:58 

tłumaczka

Użytkownik

Pozdrawiam również :)
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015