#2017-07-21 04:27:42 

Masta

Użytkownik

Jesli pracownik biurowy przeszedł szkolenie BHP, to po jakim czasie musi je odnowic? Wiem, ze są jakieś przepisy, które to normuja, ale nie wiem gdzie ich szukav. A tak poza tym, to komu zlecacie organizacje takiego szkolenia? Jestem z Poznania.
#2017-07-21 04:58:09 

Bartolini

Użytkownik

Możesz sprawdzić sobie ofertę firmy BHP-Komplex. Ta firma od wielu lat zajmuje się organizacją szkoleń BHP dla pracowników wszystkich szczebli, w tym dla pracowników biurowo-administracyjnym. Na pewno będą umieli odpowiedzieć na Twoje pytanie.
#2017-07-21 06:52:49 

Abba

Użytkownik

szkolenie musi byc odnawiane co 6 lat, a w przypadku pracowników fizycznych raz na trzy lata, chyba że pracuja w szczegolnie niebezpiecznych warunkach, wtedy szkolenie trzeba odnawiać co roku.
#2017-07-21 07:32:52 

Zachariasz

Użytkownik

Sprawdziłem na tej stronie http://oferta.bhp-poznan-szkolenia.pl/szkolenia-bhp/ i jest dokładnie tak, jak to zostało napisane wyżej. Pracownicy fizyczni co trzy lata lub co roku, jeśli pracują w szkodliwych warunkach, pracownicy techniczni i inne osoby kierujące pracą co pięć lat, a pracownicy administracyjni co sześć lat. Z tego co piszą na stronie, to są szkolenia obowiązkowe i każdy przedsiębiorca musi je organizować. Oczywiście wykonanie szkolenia BHP w Poznaniu możesz zlecić jakieś firmie zewnętrznej.
#2017-07-21 10:22:57 

Masta

Użytkownik

O, własnie szukalam takiej listy z wytycznymi. Dzieki za odpowiedź i linka. A jeszcze mam jedno pytanie, w tej firmie uczą pierwszej pomocy? Nie chodzi o teorie, tylko o zajęcia praktyczne.
#2017-07-21 11:47:43 

Bartolini

Użytkownik

szkolenia z pierwszej pomocy przedmedycznej to podstawa wszelkich szkoleń z zakresu BHP
#2017-07-21 12:54:19 

Masta

Użytkownik

Ja akurat mam inne doswiadczenia, ale dobrze wiedziec, że w niektórych firmach takie szkolenia rzeczywiscie się odbywają.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015