#2017-09-25 05:42:00 

Rycząca

Użytkownik

heej, znacie może jakieś laboratorium hydrochemiczne, które wykonuje badania wody w dobrych cenach? Mam do zlecenia dosyć szeroki zakres badań i szczerze powiem, że nie chcę przepłacać… Jeśli możecie jakoś pomóc piszcie…
#2017-09-25 06:48:14 

Masta

Użytkownik

ja też ostatnio zlecałam badania wody cennik w sumie mile mnie zaskoczył. Jeśli weźmiesz pod uwagę jakość tej inwestycji, zwraca się… chodzi przecież o bezpieczeństwo i zdrowie wszystkich mieszkańców.;) Na stronie internetowej pod linkiem https://www.zbadamywode.pl/ znajdziesz ceny różnych pakietów badań i przydatne informacje. Polecam to laboratorium.
#2017-09-25 08:24:18 

Blikon

Użytkownik

też mogę je polecić. Dla zdrowia człowieka naprawdę bardzo ważna jest czysta i bezpieczna woda – analiza to absolutny mus w niektórych sytuacjach… A to laboratorium nie dość, że ma korzystne ceny, to jeszcze stawia na edukację i prosto potrafi wyjaśnić wiele zawiłych nazw… zajrzyj sobie na stronę www.zbadamywode.pl/jakie-badanie-wybrac/ i poczytaj co i jak.;)
#2017-09-25 09:59:11 

Rycząca

Użytkownik

dzięki bardzo za polecenia i odpowiedzi. Zapoznam się i zobaczymy co z tego wyjdzie. Na pierwszy rzut oka ceny faktycznie są dosyć korzystne. ktoś jeszcze tam coś zlecał?
#2017-09-25 12:13:35 

Zachariasz

Użytkownik

my zlecaliśmy badanie ze studni przydomowej. Okazało się, że konieczne będzie jej filtrowanie i poprawienie parametrów.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015