#2017-09-27 04:48:18 

Masta

Użytkownik

Hej drogie panie. Właśnie jestem w trakcie sprawy rozwodowej i potrzebuje kogoś kto pomoże mi wywalczyć jak najwyższe alimenty na moje dzieci. Sąd przyznał mi na ten moment pewną kwotę ale jest ona o tyle niska że nie wiem czy sobie poradzę z utrzymaniem dzieci.
#2017-09-27 06:21:23 

Abba

Użytkownik

Miałam kiedyś podobną sytuację i problem był dlatego że mój mąż ukrywał swoje prawdziwe dochody. Jeżeli u ciebie jest podobnie a jesteś w stanie w jakiś sposób udowodnić że ojciec dzieci zarabia więcej niż wykazał to może uda się jeszcze coś wywalczyć ;)
#2017-09-27 07:27:25 

Masta

Użytkownik

Mój mąż prowadzi swoją firmę ale teraz zrobił coś takiego że firmę przepisał na swojego ojca a sam zatrudnił się za najniższą krajową. Przez to jego dochody nie pozwalają na to aby ściągać od niego więcej pieniędzy.
#2017-09-27 07:48:12 

Zachariasz

Użytkownik

Możesz zobaczyć na http://prosterozwody.pl/wladza-rodzicielska/alimenty-warszawa/ bo tam masz więcej informacji na temat tych spraw. Potrzebny ci adwokat od alimentów z Warszawy i już jego trzeba by było pytać co w tym kierunku można zrobić. Najlepiej mieć informację z pierwszej ręki.
#2017-09-27 09:49:04 

Piramidka

Użytkownik

Tylko jeżeli jest tak jak mówisz czyli on pracuje w swojej firmie na etacie to nie wiem czy będzie można to tak po prostu udowodnić. Może powiedzieć przecież ze firma słabo sobie radziła i przepisał ją ojcu chyba że był na tyle głupi i cały czas robi przelewy firmowe na swoje konto.
#2017-09-27 11:54:36 

Bartolini

Użytkownik

Jeżeli miała byś możliwość dostarczyć taki dowód, że regularnie pobiera wypłatę i do tego jakieś inne pieniądze z firmowego konta to wtedy można udowodnić że ten zabieg został zrobiony tylko po to żeby nie płacić na dzieci.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015