#2018-01-17 00:00:47 

Likwidator

Użytkownik

Co roku u mnie w mieście organizujemy festiwal magii na którym początkujące osoby pokazują swoje umiejętności. W tym roku chcemy zaprosić jeszcze kogoś doświadczonego kto pokaże sztuczki na najwyższym poziomie. Znacie kogoś takiego? Będę wdzięczny za wszystkie propozycje.
#2018-01-17 00:37:54 

Rycząca

Użytkownik

Mówisz o iluzjoniście czy magiku? Iluzja to odwrócenie uwagi widza od rzeczy pozornie nieistotnej dla sztuczki a magia potrzebuje dużo większego przygotowania. Nie wiem co dokładnie cię interesuje ;)
#2018-01-17 02:45:03 

Likwidator

Użytkownik

Nie mamy aż takiego wielkie budżetu żeby przygotowywać niesamowite rzeczy. Interesuje nas iluzjonista który potrafi zainteresować widzów nieprzeciętnymi sztuczkami a przy tym poprowadzić pokaz tak żeby wejść w jak największą interakcję z osobami na sali :)
#2018-01-17 03:32:44 

ochroniarz

Użytkownik

Ostatnio organizowałem coś podobnego i oferta ze strony http://piestrzeniewicz.pl/ powinna cię zainteresować. Gościu to naprawdę niesamowity iluzjonista pokazy ma w jednym palcu i potrafi niesamowicie zainteresować ludzi tym co robi. Jeżeli chcesz zakończyć festiwal czymś super to to będzie dobry wybór.
#2018-01-17 04:55:18 

Słoneczna

Użytkownik

Widziałam jego sztuczki w telewizji i na pewno na żywo robi to jeszcze większe wrażenie. Bardzo fajne jest to że nie powiela on znanych rzeczy tylko robi swoje nowe sztuczki. Gdzie i kiedy ten festiwal bo chętnie bym wpadła.
#2018-01-17 05:48:46 

Masta

Użytkownik

Raz udało mi się zobaczyć taki występ na żywo i robi to jeszcze lepsze wrażenie niż w telewizji. Jak siedzisz przed ekranem to masz wrażenie że może być tam coś montowane a na żywo szukasz wyjaśnienia :P
#2018-01-17 08:43:12 

Likwidator

Użytkownik

Jeżeli macie coś jeszcze to chętnie posłucham. Na razie złożyłem zapytanie o ofertę i termin. Zobaczymy co się uda z tego ugrać ;)
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015