#2019-05-01 17:12:33 

Rycząca

Użytkownik

Kilka dni temu wyrzuciłam moje pierwsze buty marki Adidas, które uwaga kupiłam 9 lat temu... Jak się okazało był to jak do tej pory jeden z moich najlepszych zakupów, a trochę w sklepach odzieżowych i obuwniczych już pieniędzy zostawiłam. Zastanawiam się nad zakupem kolejnej pary. Z tym, że już trochę czasu minęło i chciałam potwierdzić, czy w dalszym ciągu jakość tych butów jest tak dobra. Chodzi mi raczej o modele klasyczne.
#2019-05-01 19:25:40 

tłumaczka

Użytkownik

Śmiało możesz kupować. Dużo zależy oczywiście od samego użytkownika, bo im lepiej dba się o buty, tym lepiej one będa później na użytkownika pracowały. Ja co prawda tak długo w butach nie chodziłam, ale to raczej z powodu zmiany fasonu, a nie zużycia czy zepsucia, bo to ostatnie to jeszcze mi się nigdy nie przytrafiło...
#2019-05-01 21:29:10 

Trzygłów

Użytkownik

Dobre marki mają zawsze to do siebie, że są wykonywane bardzo solidnie.
#2019-05-01 23:29:21 

ochroniarz

Użytkownik

Akurat nie wiem, czy wszystkie, ale w przypadku obuwia tak właśnie jest. I tutaj uwaga jest pewien ciekawostka, bo producenci poszli na jakość, a nie ilosc, ale ta ilość i tak się pojawia, z tym, że wynika ona po prostu z zainteresowania klientów, którym proponuje się nowe fasony.
#2019-05-02 02:06:31 

Rycząca

Użytkownik

A jkiś konkretny model bylibyście w stanie mi polecić?
#2019-05-02 04:59:29 

Liza

Użytkownik

Jak dla mnie bardzo dobre opinie ma Gazelle, które są od dawna już na rynku. Z resztą sama mam jedną parę. Dużym atutem tego modelu jest to, żę występuje w wielu kolorach. A więc tak samo szyty but pasujący do różnych stylizacji. W ocenach Gazelle opierano się zarówno na wyglądzie, jak i na wygodzie noszenia. W obu przypadkach model zanotował najwyższe oceny.
#2019-05-02 07:32:54 

Piramidka

Użytkownik

Buty te są bardzo znane na całym świecie. Co tu dużo mówic, to są jedyne buty, które nie sprawiły, że moja noga była obtarta przez pierwsze dni użytkowania. MAteriał jest przyjemny w dotyku i nie niszczy się po kilku tygodniach noszenia. A co do samych zakupów, to ja kupiłam tutaj https://ctxsport.com/sklep/adidas/ i od razu stał się mój ulubiony sklep Adidasa.
#2019-05-02 08:07:52 

Blikon

Użytkownik

Jeśli moge sie wtrącić w tą dyskuję to sklep jest bardzo ciekawy, gdyż można tam kupić praktycznie wszytko co potrzebne do sportu i do sportowego noszenia się. Są tam produkty zarówno dla osób dorosłych, jak i dla dzieci.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015